Зелений туризм в Карпатах

547 12.05.2021

Зеленый туризм в Карпатах

Величезним успіхом в останні роки користується так званий зелений туризм. Особливо цікавий він жителям великих міст, які страждають від постійної метушні, шуму і стресів. Дізнаємося про те, що являє собою зелений туризм в Карпатах і на Україні, і чому його популярність тільки зростає.

Еко туризм - що це?

Почнемо з того, що зелений туризм також може бути названий екологічним, аграрним або, наприклад, сільським. Як ви вже здогадалися, мова йде про відпочинок на лоні природи і свіжому повітрі, зокрема, в сільській місцевості.

Як ви знаєте, екологічна обстановка абсолютної більшості мегаполісів вкрай сумна. Звикнувши до всіх сучасних благ, жителі великих і малих міст розплачуються за такі необхідні задоволення, як, наприклад, поїздки на авто, власним здоров’ям.

Які можливості дарує зелений туризм?

Мандрівники можуть насолоджуватися парним молоком і чистою водою, натуральними і свіжими продуктами харчування, повітря, в якому немає вихлопних газів машин, спокоєм і красою природи.

У селах, які стають «обителлю» для туристів, є всі умови для заспокійливого і оздоровчого дозвілля. Плоди можна зривати прямо з дерев, ягоди – з кущів і грядок. І все це буде і смачним, і незмінно натуральним.

Особливості та переваги еко туризму

Чи варто їхати в незнайому сільську місцевість, коли можна відправитися на відпочинок на дачу? Варто. Так як в першому випадку вам буде надано ряд переваг:

• Ваш відпочинок буде організованим фахівцями, тобто, цікавим і захоплюючим. Проводити весь день в дачному будиночку або в саду вам не доведеться;
• Хутори і села, які обираються для екологічного туризму, обов’язково знаходяться в екологічно чистій місцевості. Користь здоров’ю тут приносить саме повітря.
• У пішій доступності нерідко розташовуються гори, ліси, природні водойми. Все це є чудовим доповненням до неймовірної краси пейзажів. Якщо ви мрієте про повноцінний фізичний і емоційний відпочинок, розгляньте можливості еко туризму.

Окремо варто сказати про те, що «зеленим» мандрівникам відкривається доступ до пізнання нового. Туристів знайомлять з народними ремеслами, побутом, культурою і традиціями хуторян і селян.

Які розваги вас чекатимуть на відпочинку? Цікаві і незвичні

• Доїння корови, плетіння кошиків з лози, ліплення з глини, верхові поїздки, риболовля, полювання, збір ягід і грибів.

Для проживання надаються затишні будинки і садиби. Додатковий «бонус», доступний всім відпочиваючим, – можливість участі в масових гуляннях і старовинних народних обрядах.

Відмінні варіанти готелів для єднання з природою

Готель «Карпатські Полонини» c.Орів, Львівська обл.
Готель «Осоння Карпати» с.Ластівка, Львівська обл.
Готель «Таор-Карпати» с.Ластівка, Львівська обл.
Готель «Вілла Квітка» с.Голубине, Закарпатська обл.
Готель «Богольвар» с.Анталовці, Закарпатська обл., Ужгородський р-н.

Потрібна допомога у виборі курорту для відпочинку?
Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти
+38 (068) 94 57 273+38 (095) 53 14 849
Або пишіть нам:
Додати відгукОцініть: Зелений туризм в Карпатах