Санаторії Хмільника. Ціни 2022

Потрібна допомога у виборі курорту для відпочинку?
Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти
+38 (068) 94 57 273+38 (095) 53 14 849
Або пишіть нам:
  • Опис
  • Оздоровлення
  • Дозвілля
  • Як дістатися
  • Запитання
Курорт Хмільник

Радоновий курорт Хмільник знаходиться на березі Південного Бугу. Клімат тут м’який, помірно-континентальний. Погода радує великою кількістю теплих сонячних днів в році, температура повітря не має значних коливань, немає підвищеної вологості. Живописна і красива місцевість, де розташовуються санаторії Хмільника. Навколо курорту розкинулися пагорби, оточені величними лісовими масивами. Саме місто зустрічає своїх гостей теплом і привітністю.

Хмільник має великі можливості для санаторно-курортного відпочинку і оздоровлення. Оформити путівку в потрібний санаторій ви можете в будь-який час на нашому сайті. Тут представлені найрізноманітніші пропозиції відповідно до тактики лікування, терміном і умовами перебування, вартістю. Варіанти досить різноманітні, і тому будь-який зацікавлений користувач може підібрати потрібний йому вид путівки. Інтерфейс сайту настільки зручний і простий, що всю необхідну інформацію про ціни 2020 року, про умови відпочинку та багато іншого можна знайти без особливих зусиль.

Наші менеджери добре знають санаторії Хмільника. Ми відвідали їх самі, і тому маємо достовірну повноцінну інформацію про номерний фонд санаторних об’єктів, про профілі і способах лікування, про послуги, що надаються. На основі наявних даних ми можемо допомогти вам підібрати оптимальний варіант путівки відповідно до ваших уподобань, побажаннь, захворювань. Звертайтеся на наш сайт, отримуйте необхідні консультації з відпочинку та оздоровлення. Ваше перебування в Хмільнику стане незабутньою, цікавою і корисною для здоров’я подією.

Відео
Лікувальна та оздоровча база курорту Хмільник

Головне багатство курорту Хмільник – це мінеральні джерела. Радонові, а також гідрокарбонатно-хлоридно-натрієві води використовуються для різних процедур: електрофорезу, зрошень, інгаляцій, ванн. Особливу цінність представляє радон, який є унікальним хімічним елементом. Його з успіхом застосовують санаторії Хмільника при лікуванні різних захворювань. Дуже хороший результат для оздоровлення дають радонові ванни. Після процедури на шкірних покривах продукти розпаду радону залишаються протягом декількох годин, створюючи тим самим пролонгований ефект.

Які захворювання лікують радоном?

• Радон ефективний при лікуванні нервових захворювань. Завдяки цій речовині людина розслабляється, заспокоюється, добре спить.
• Радонові процедури корисні при хворобах серця. Вони зміцнюють судини, стабілізують роботу серця і тиск.
• Радон позбавляє від проблем з опорно-руховим апаратом.
• Корисні радонові ванни як омолоджуючі і відновлюючі засоби.
• Застосовують елемент при діабеті I і II стадії. Радон знижує рівень цукру.
• За допомогою радону склад крові поліпшується, нормалізується водно-сольовий баланс, посилюється жировий обмін.
• Лікують радоном також гінекологічні та шкірні патології, хронічні неспецифічні хвороби органів дихання.
• В околицях курортної зони б’є джерело з розчиненим у воді радоном. Місцеві жителі здавна знають про нього і успішно користуються його чарівно-цілющою силою. Зараз санаторії Хмільника, грунтуючись на накопиченому науково-обгрунтованому досвіді використання радону в медицині, продуктивно і результативно застосовують його при лікуванні захворювань різних систем і органів.

У Хмільнику також знайдено Війтівецьке родовище, яке має багаті поклади корисної торф’яної грязі.

Хмільник – це скарбниця здоров’я. Тут цілющі води і свіже повітря, тут чудові краєвиди і простір річки Південний Буг. Хто побував у цих місцях одного разу, обов’язково захоче приїхати сюди знову.

Чим зайнятися в Хмільнику після процедур?

Поїздка в санаторій Хмільник – це можливість відвідати численні дивовижні мальовничі місця. Путівки в це чудове місто завоювали найбільшу популярність останнім часом. Курорт Хмільник- дуже гостинне місто і справжня знахідка для будь-якого туриста. Саме тому щороку кількість охочих насолодитися красою міста збільшується все більше і більше.

Відвідавши курорт Хмільник, кожен турист не зможе залишитися байдужим, відвідуючи і споглядаючи краси міста, наповнені привітною обстановкою і теплом. Відвідавши одного разу санаторій Хмільник з його великою кількістю туристичних місць, зон для відпочинку та цікавих екскурсій, ви неодмінно захочете повернутися сюди знову! Ці ніжні і теплі спогади залишать слід у вашому серці назавжди. Купуючи путівку на курорт Хмільник, у вас з’являється чудова можливість не тільки добре відпочити, але і привести своє здоров’я в порядок.

Уздовж берегів Південного Бугу розпустили свої цілющі гілки різноманітні види дерев, які утворюють численні дивовижні парки. Особливо цікавим і корисним для туристів є парк, розташований біля території Медичного центру реабілітації залізничників. Парк насичений унікальною колекцією з густих хвойних і листяних порід дерев, які милостиво впливають на очищення повітря, наповнюючи його своєю свіжістю і ароматом. Відвідуючи цей парк, кожен турист зможе зануритися в чарівне відчуття, яке переносить вас з міського середовища в казкове. Блукаючи серед мальовничих алей, турист натрапить на істинно приємний сюрприз. Цим сюрпризом стане поляна казок. На ній ви зустрінете різноманітні скульптури персонажів з казок.

Як дістатися на курорт Хмільник?

Автобусом або поїздом до м.Вінниці, з м.Вінниці до м Хмільника: автобусом або маршрутним таксі від Західного автовокзалу № 2.

Часто задавані питання Нижче ми постараємося дати розгорнуті відповіді на питання, які Вас хвилюють
Який санаторій Хмільника - ближче до центру?

Найближче до центру – є санаторій «Південний Буг»

Які санаторії Хмільника - спеціалізуються на лікування опорно-рухового апарату?

По лікуванню суглобів спеціалізуються санаторії – «Південний Буг», «Березовий Гай», «Поділля Преміум».