Готелі Моршина. Ціни 2022

Потрібна допомога у виборі курорту для відпочинку?
Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти
+38 (068) 94 57 273+38 (095) 53 14 849
Або пишіть нам:
  • Опис
  • Дозвілля
  • Як дістатися
  • Запитання
Готелі в Моршині

Якщо виникло бажання відпочити як у фізичному, так і духовному плані і Ви вибрали для цих цілей курорт Моршин, тоді Ви зайшли на корисний ресурс. Саме на ньому, зібрана вся актуальна інформація по готелях курорту, тут кожен зможе ознайомитись про такий нюанс як ціни, а також переглянути фотографії розміщення і довідатися про алгоритми лікувальних маніпуляцій, ну і звичайно ж вибрати підходящий варіант готелю.
Після вибору готелю, можна здійснити бронь за спеціальною кнопкою, а менеджер вийде на зв’язок в найкоротші терміни для узгодження деталей.

Завдяки своєму унікальному розташуванню, готелі Моршина приймають цілий рік, а корисний мікроклімат забезпечується за рахунок змішаних лісів по всьому периметру. Місцева мінеральна вода відома на весь світ своїм збалансованим складом, який дозволить оновити організм в найкоротші терміни, тому не дивно, що величезна кількість людей з усіх куточків світу з’їжджаються сюди на оздоровлення. Моршин як курорт, відомий здавна, його інфраструктура повністю облаштована, а лікувальні маніпуляції здійснюються з повного спектру (досвідчені лікарі призначають правильний діагноз і підбирають діючий механізм лікування). Кожен має право вибирати варіант розміщення виходячи зі своїх можливостей від економ розміщення до віп номерів. Як бачимо, Моршин – це прекрасний варіант не тільки для лікування, але і для відпочинку, а за допомогою нашого ресурсу, кожен зможе для себе його організувати в кращому вигляді.

Якщо раптом, Ви розгубилися в запропонованому розмаїтті варіантів і цін, тоді зв’яжіться будь-яким зручним способом з нашим менеджером (благо на сайті запропоновано кілька варіантів), а той в свою чергу допоможе зорієнтуватися таким чином, щоб і якість пропонованих послуг була на висоті, і ціни не захмарні. Ми допоможемо вибрати найоптимальніший варіант, який би максимально задовольнив вимоги.

Чим зайнятися в Моршині після процедур?

Прикарпатський куророрт Моршин здавна славився мінеральною водою. Вона не просто смачна, її активно використовують для лікування. Але не однією водою знаменитий Моршин. Тут відпочиваючі знаходять розваги на будь-який смак.

Туристу, який бажає повеселитися, варто відвідати місцевий Будинок культури. Увечері можна потанцювати або ж побувати на концерті. У Моршин охоче приїжджають артисти-знаменитості. Тут виступають творчі колективи різних напрямків. Захоплюють і виступи місцевих талантів.

Влітку пропонується відвідати відкритий майданчик, де можна заслухатись композиціями духових оркестрів, здатних захопити будь-яку людину. Музиканти приїжджають в Моршин практично з усієї України. Крім того, настрій піднімає концертно-розважальна програма, названа “Бойківські вечорниці”.

При бажанні можна сходити в міське кафе, де панує затишок, а страви різноманітні і дуже апетитні. Тут пропонують найсмачнішу каву, кондитерські вироби, краще морозиво.

Туристичні агентства обов’язково запропонують любителям активного туризму всілякі екскурсії. Так що, приїхавши відпочивати в готелі Моршина, можна побачити цікаві місця, присвятити цьому весь день або післяобідній час.

Особливо активні гості відправляються до озера Синевир, до Львова, на Боржавські полонини, а ще викликають чималий інтерес закарпатські замки. Організовують виїзд до Польщі, Угорщини.

Як дістатися на курорт Моршин?

Львів – Моршин (80 км.)
• Маршрутне таксі. Місце стоянки – привокзальна площа. Час відправлення – кожні 30 хв.
• Залізничним транспортом до ст. Моршин або ст. Стрий.

Стрий – Моршин (15 км.)
• Маршрутне таксі. Місце стоянки – привокзальна площа. Час відправлення – кожні 15 хв. Час перебування в дорозі – 30 хв.

Часто задавані питання Нижче ми постараємося дати розгорнуті відповіді на питання, які Вас хвилюють
✅ В яких готелях Моршина - є закритий басейн?

Закритий басейн є в готелях: «Святий Шарбель», «Одеса»

✅ Які готелі Моршина - VIP класу?

До готелей VIP класу відноситься: «Святой Шарбель»