(098) 17 12 797
контактные телефоны:
+38 (098) 17 12 797
+38 (066) 11 58 878
+38 (063) 03 08 583
Отдел бронирования:

Курорти Західної України

  • Моршин

Чи замислювалися Ви про те, щоб Ваша відпустка принесла Вам не тільки довгоочікувану зміну обстановки, але і внесла б значний внесок у покращення Вашого здоров’я? Ми впевнені, що так.

В оточенні мальовничої первозданної природи Карпат уже багато десятиліть зустрічають гостей з різних країн курорти Західної України. В цьому екологічно чистому регіоні багате киснем гірське повітря і прозорі води річок і озер створюють сприятливі умови для відновлення здоров’я і відпочинку.

Мінеральні джерела Прикарпаття і лікувальні грязі з місцевих водойм надають оздоровчий і зміцнювальний ефект і допомагають успішно лікувати багато хронічних хвороб. Багаті мінералами цілющі води «Нафтуся» і «Боржомі» використовують і для внутрішнього застосування, і для мінеральних ванн.

Кваліфіковані медпрацівники і сучасне діагностичне обладнання санаторіїв в комплексі з природними цілющими компонентами успішно справляються з урологічними проблемами, захворюваннями нирок і травної системи.

До кожного відпочиваючого в санаторіях індивідуальний підхід. Лікувальні процедури призначаються лікарем після ретельного вивчення медичної історії і, при необхідності, додаткової діагностики.

Отримати консультацію з того чи іншого курорту, вибрати підходящий для Вас санаторій допоможе консультант нашого сайту.

Приїжджайте відпочити в цей унікальний природний заповідник, де сама природа подбає про Ваше здоров’я.

Ваш відпочинок в санаторіях Трускавця, Східниці та інших курортів Прикарпаття урізноманітнює розвинена інфраструктура цих місць. Тут безліч ресторанів, кафе, торгово-розважальних комплексів. Крім того, цікаві та пізнавальні екскурсії ближче познайомлять Вас з природою, історією та культурою Західної України.X
Забронировать
Название
ФИО*
Телефон*
E-mail
Сообщение**Обязательные поля

X
Заказать обратный звонок
Имя
Телефон
Сообщение