+38 (098) 17 12 797
Відділ бронювання:
+38 (098) 17 12 797
+38 (066) 11 58 878
+38 (063) 03 08 583

Санаторії та Курорти України

 • Відпочинок у Трускавці
  Курорт Трускавець

Хороший відпочинок повинен бути не тільки тривалим, але і якісним. Ідеальний варіант – поєднати приємне з корисним і відправитися на будь-який з курортів України: в Трускавець, Східницю, Моршин, Поляну, Шаян, Сатанів, Хмільник, Миргород і т.д. Санаторії України мають всі умови для того, щоб ваш відпочинок пройшов з максимальним комфортом.

Різноманітність лікувальних процедур на курортах

Українські курорти славляться своїми солоними озерами, термальними басейнами, радоновими ваннами, лікувальними сульфідно-муловими грязями, бюветами мінеральних вод …

Фахівці порівнюють українські лікувальні грязі з водами Мертвого моря з точки зору цілющих властивостей. Безліч туристів з усього світу приїжджають сюди на лікування, щоб відновити здоров’я. Крім отримання стандартної консультації лікаря, ви можете пройти невелику серію обстежень в місцевій поліклініці або в санаторії. Така послуга коштує не дуже дорого, але може врятувати вас від серйозних проблем зі здоров’ям.

Після цього фахівці запропонують вам пройти конкретний комплекс медичних процедур, які можна пройти на оздоровчому курорті. Головна перевага – вам не потрібно кожен день стояти в чергах у лікарні або залишатися в палаті з іншими людьми, так як всі процедури проходять в комфортних умовах.

На будь-якому українському курорті є маса визначних пам’яток, які ви можете відвідати, відправившись на оздоровчий відпочинок. Таким чином, ви не тільки зможете повністю відновити свої фізичні сили, а й добре відпочити душею, насолодившись колоритними пейзажами.

Вибрати відмінне місце для відпочинку і оздоровлення допоможе менеджер сервісу онлайн бронювання “Захiд Курорт”. На сайті представлені кращі санаторії України з докладною інформацією про кожного з них. Каталоги містять фотографії номерів будь-якої цінової категорії. Детально ознайомившись з умовами проживання і відпочинку і вибравши вподобаний варіант, ви можете купити путівку онлайн.Є ПИТАННЯ? ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!
(068) 94 57 273
(095) 53 14 849
(063) 03 08 583
Оцініть - Санаторії та Курорти України
1 с 52 с 53 с 54 с 55 с 5 (43 оценок, в среднем: 3.37 из 5)
Loading...
X
Забронювати

  Назва
  ФІО*
  Телефон*
  E-mail
  Повідомлення*
  X
  Зворотнiй дзвiнок
   X
   Оплатити аванс