+38 (03247) 6-86-24
Відділ бронювання:
+38 (098) 17 12 797
+38 (066) 11 58 878
+38 (063) 03 08 583
Відділ бронювання:

Відпочинок на західній Україні

  • Відпочинок у Трускавці
    Курорт Трускавець

Kурорти Західної України

Чи замислювалися Ви про те, щоб Ваша відпустка принесла Вам не тільки довгоочікувану зміну обстановки, але і внесла б значний внесок у покращення Вашого здоров’я? Ми впевнені, що так.

В оточенні мальовничої первозданної природи Карпат уже багато десятиліть зустрічають гостей з різних країн курорти Західної України. В цьому екологічно чистому регіоні багате киснем гірське повітря і прозорі води річок і озер створюють сприятливі умови для відновлення здоров’я і відпочинку.

Мінеральні джерела Прикарпаття і лікувальні грязі з місцевих водойм надають оздоровчий і зміцнювальний ефект і допомагають успішно лікувати багато хронічних хвороб. Багаті мінералами цілющі води «Нафтуся» і «Боржомі» використовують і для внутрішнього застосування, і для мінеральних ванн.

Кваліфіковані медпрацівники і сучасне діагностичне обладнання санаторіїв в комплексі з природними цілющими компонентами успішно справляються з урологічними проблемами, захворюваннями нирок і травної системи.

До кожного відпочиваючого в санаторіях індивідуальний підхід. Лікувальні процедури призначаються лікарем після ретельного вивчення медичної історії і, при необхідності, додаткової діагностики.

Отримати консультацію з того чи іншого курорту, вибрати підходящий для Вас санаторій допоможе консультант нашого сайту.

Приїжджайте відпочити в цей унікальний природний заповідник, де сама природа подбає про Ваше здоров’я.

Ваш відпочинок в санаторіях Трускавця, Східниці та інших курортів Прикарпаття урізноманітнює розвинена інфраструктура цих місць. Тут безліч ресторанів, кафе, торгово-розважальних комплексів. Крім того, цікаві та пізнавальні екскурсії ближче познайомлять Вас з природою, історією та культурою Західної України.


Оцініть - Відпочинок на західній Україні
1 с 52 с 53  с 54  с 55  с 5 (33 оценок, в среднем: 3.21 из 5)
Loading...
X
Забронювати
Назва
ФІО*
Телефон*
E-mail
Повідомлення*
X
Зворотнiй дзвiнокX
Оплатити аванс