Відпочинок в Закарпатті

  • Опис
  • Санаторії
  • Готелі
  • Лiкування
  • Вiдгуки
Курорти Закарпаття

Закарпаття — це мальовничий край на південному заході України, що привертає численних гостей своїми природними красотами. Закарпатська область межує з Румунією, Угорщиною, Словаччиною та Польщею. Крім дивовижної первозданної природи, цей край славиться давніми архітектурними пам’ятками і прекрасними історичними місцями.

Сюди їдуть з усіх куточків України та багатьох сусідніх держав не тільки для того, щоб підлікуватися, а й просто відпочити, насолодившись перебуванням в мальовничих Карпатах. Сучасні гірськолижні курорти Закарпаття відомі за межами країни завдяки розвиненій інфраструктурі, обладнаним відповідно до світових стандартів лижним трасам і чарівним зимовим пейзажам. Любителі активного відпочинку із задоволенням покатаються на сноубордах, лижах і санках. З кожним роком в області збільшується кількість підйомників, що робить перебування в снігових Карпатах ще більш комфортним.

Відпочивати тут можна не тільки взимку. Влітку, коли все навколо потопає в зелені, Карпати особливо прекрасні. До послуг відпочиваючих надаються численні екскурсії, піші та кінні прогулянки, збір грибів, риболовля, спуски на каяках по гірських річках. Щоб насолодитися самобутньою архітектурою краю, варто відвідати Мукачево і Ужгород з їх звивистими вуличками, центральними площами, середньовічними замками, ратушами і будівлями, що збереглися ще з часів могутньої колись Австро-Угорської імперії.

Відео
Лікування в Закарпатті

Багато хто вибирає Закарпаття через його унікальні рекреаційні можливості: на території області розташовано приблизно 500 цілющих джерел, які представляють практично всі головні групи мінеральних вод. Найбільш відомі серед них такі мінеральні води, як «Лужанска», якою славиться село Солочин, води «Квасова поляна» і «Поляна купель», оцінити якість яких можна в селі Поляна. Своїми цілющими властивостями відома мінеральна вода «Шаянска», близька за складом з такими знаменитими водами, як «Єсентуки» і «Боржомі». Ці дорогоцінні джерела приваблюють людей, які бажають підлікувати хвороби шлунково-кишкового тракту і будь-які недуги, пов’язані з травленням.

Мінеральні води краю активно використовуються в бальнеотерапії – для відпочиваючих обладнані спеціальні басейни і лікувальні ванни. В Солотвино можна зануритися в справжні солоні озера, що забезпечують той же лікувальний ефект, як і води Мертвого моря. Люди, які страждають на астму та інші захворювання органів дихання, мають можливість відвідувати спеціальні соляні шахти, які найсприятливішим чином впливають на стан здоров’я.

Відпочинок на курортах Закарпаття – це чудові оздоровчі умови і екологічно чисті території, готові прийняти всіх бажаючих. Розташуватися на час відпочинку або лікування можна в одному з численних санаторіїв і готелів.

Більшість місцевих санаторіїв є багатопрофільними, перебування в них показано при хворобах серцево-судинної системи, хворобах сечовивідних шляхів і нирок, хворобах кісток, суглобів і м’язів, нервової системи, жіночих статевих органів, органів травлення і багатьох інших захворювань.

Вiдгуки Залишити вiдгук

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Додати відгукОцініть: Відпочинок в Закарпатті
  • Опис
  • Санаторії
  • Готелі
  • Лiкування
  • Вiдгуки
Потрібна допомога у виборі курорту для відпочинку?
Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти
+38 (068) 94 57 273+38 (095) 53 14 849
Або пишіть нам: