Про нас

Туристична агенція “Захід Курорт”

Ідентифікаційний код юридичної особи – 40870633.

В даний час сучасний світ диктує надшвидкий ритм життя. Ми постійно кудись поспішаємо, намагаємося встигнути зробити, як можна більше справ. Статистика показує, що сучасна людина постійно зайнята, у неї немає часу навіть на відпочинок. Багато людей настільки загрузли в рутині дім-робота, що зовсім розучилися відпочивати. Постійні справи, а також тимчасові грошові проблеми не дають людині планувати свій відпочинок, який, безсумнівно, повинен бути в житті кожної людини. Для відновлення сил і енергії потрібно спланувати свій відпочинок, не тільки провести моніторинг кращих пропозицій, але і заздалегідь забронювати місця для комфортного проживання, а також не забути і про додаткові дрібниці.

Де ж знайти час на організацію комфортного відпочинку?

Відповідь проста: довірте організацію професіоналам. На нашому сайті представлені оздоровчі комплекси та найкращі санаторії в Україні, але наш сайт не просто інформаційний ресурс, а повна добірка згідно вашим критеріям.

Ми підберемо для Вас найоптимальніший варіант для гарного відпочинку, оздоровлення на підставі ваших побажань. Наш сайт представляє знамениті курортні зони, такі як: Трускавець, Моршин, Східниця, Шаян, Поляна, Сатанів, Миргород, Хмільник, Одеса…

Всі курорти представляють масу можливостей оздоровлення, як у фізичному плані, так і психологічному. Красиві пейзажі, свіже повітря, допомагають вашому організму відпочити і запастися новими силами. Можна побути наодинці з собою і насолодитися усіма красотами природи.

Наприклад, курорт «Трускавець» знаходиться в Східній долині передгір’я Східних Карпат, на висоті понад 340 метрів над рівнем моря. Чудова природа, а також екологічно чисте повітря, являє різноманітність земних і підземних мінеральних вод з чотирнадцятьма джерелами. Мінеральні води підходять для лікування багатьох захворювань, а також в профілактичних цілях для свого організму. Екологічно чисте повітря, просякнуте фітонцидами не залишить Вас байдужим. Ми представляємо відпочинок в Карпатах в зимовий і літній час року, відпочинок для всієї сім’ї і інші види.

Хочете глибоко вдихнути чистого повітря, насолодитися красою природи, взяти ванни з мінеральних вод?

– Вас відділяє лише кілька кліків…

Наші фахівці підберуть найкращий вид відпочинку, а також нададуть наступні послуги: зустріч по приїзду і безкоштовний трансфер до курортної зони «Трускавець», платний трансфер до курортних зон «Східниця» і «Моршин», нададуть допомогу при оформленні в готелі Трускавця, а також інші послуги, які Вам можуть знадобитися!

ВАЖЛИВО! Наша компанія представляє ціновий сегмент без накрутки і забезпечує кращу якість сервісу. У деяких санаторіях для постійних клієнтів діє система знижок.

Україна багата кращими курортами, які володіють цілющими силами, екологічно чистими матеріалами. Дуже важливо дбати про своє здоров’я, тому ми рекомендуємо Вам відвідати українські бальнеологічні курортні зони: Трускавець, Моршин, Східниця…

Ми підберемо і організуємо для Вас найкращий відпочинок, який запам’ятається на довгі роки …

Зробимо все, щоб по закінченню вашого відпочинку Ви сказали – «Світ прекрасний»!На головну