+38 (098) 17 12 797
Відділ бронювання:
+38 (098) 17 12 797
+38 (066) 11 58 878
+38 (063) 03 08 583

Санаторій “Перлина Поділля” Сатанів

Санаторій “Перлина Поділля” Сатанів
Санаторій “Перлина Поділля” Сатанів
Санаторій “Перлина Поділля” Сатанів
Санаторій “Перлина Поділля” Сатанів
Цiна від 650 грн.
Бронювати »Санаторій “Перлина Поділля” Сатанів

Санаторій “Перлина Поділля” пгт.Сатанів.

Розташування

На березі річки Збруч, поруч зі свердловиною лікувальної води «Збручанська», знаходиться основний корпус лікувального комплексу.

Адреса: 32034 с.Сатанів-2, Городоцький район, Хмельницька обл.

Послуги

Wi-Fi, міні-бювет лікувальної води “Збручанська”, басейн (25×8м), сауна з лікувально-оздоровчими процедурами, багатофункціональний тренажерний зал, тенісний корт, дитячий майданчик, ресторан-колиба, фіто-бар, більярдна, інтернет кафе, соляна кімната, малий храм святого Пантейлемона, цілодобовий паркінг.

Лікування та оздоровлення

В санаторії проводиться комплексне медичне обстеження відпочиваючих, після чого головним лікарем призначаються лікувально-оздоровчі процедури. Спеціалізацією санаторію є лікування захворювань органів травлення, урологічних захворювань, органів дихання, серцево-судинних захворювань, а також загальна реабілітація.

Розваги і спорт

Санаторій організовує для відпочиваючих цілий ряд екскурсійних поїздок : Кам’янець-Подільський і Хотинський державні заповідники, Свято-Успенська Почаївська Лавра та Карстові печери. Також в місті Хмельницькому, обласному центрі, знаходиться найдешевший в Україні оптово-роздрібний речовий ринок, на який санаторій також організовує поїздки.

Для бажаючих розважитися ввечері, функціонує ресторан і диско-бар. Тут звучить музика, яка відповідає смакам і молоді, і людей старшого віку. Кожен може приємно відпочити у більярдній і сауні з лікувально-оздоровчими процедурами. У вільний час відпочиваючі мають можливість оздоровитися в багатофункціональному тренажерному залі, а також добре провести час на тенісному корті санаторію. Поруч з санаторієм протікає річка Збруч, саме тут можуть добре провести час риболовлі.

Проживання

В санаторно-лікувальному комплексі “Перлина Поділля” створені всі умови для зручного та повноцінного відпочинку пацієнтів – одно-, дво- і трикімнатні номери. У санаторії встановлено автономне опалення з цілодобовою подачею гарячої води в номери. Супутникове телебачення санаторію дає широкий вибір телеканалів для відпочиваючих.

Водопостачання

Холодна і гаряча вода цілодобово.

Харчування

В санаторії функціонує ресторан де Вам завжди раді і готові запропонувати безліч страв та напоїв на будь-який смак. Крім цього, високоякісне обслуговування і дбайливе ставлення персоналу не залишать байдужим жодного відвідувача.

Розміщення з домашніми тваринами

Погоджувати з адміністрацією.

Як доїхати

З Києва

Автобусом : з центрального автовокзалу, рейс Київ-Чемерівці до санаторію “Товтри” (щодня о 17:10)
Поїздом : з центрального вокзалу міста до станції “Хмельницький”.

З Хмельницького

Автобусом : з міжміського автовокзалу маршрутним таксі до санаторію “Товтри”.

Офіційні ціни на путівки в санаторій “Перлина Поділля” Сатанів

Категорія номерівЦіни в грн.
Однокімнатний
стандарт
650
Стандарт покращений1050
Однокімнатний750-850
Двокімнатний
люкс
850
Трьох кімнатний
люкс
1800-2000
Трьох кімнатний
сімейний
750
Номера кліматолікування
Однокімнатний600-700
Трикімнатний850

Дітям до 6 років – проживання безкоштовне.

Лікування з людини – 200 грн.
3-разове харчування з людини – 350 грн.

Фото санаторію “Перлина Поділля” смт.Сатанів.

Добавити Відгук

Фото номерів санаторію “Перлина Поділля” пгт.Сатанів.

Люкс 1-кімнатний

Люкс 2-кімнатний

Люкс 3-кімнатний

Люкс 2-місний

Люкс 3-місний

Люкс 4-місний

Номери в новому корпусі

Лікування в санаторії “Перлина Поділля” пгт.Сатанов.

Санаторій забезпечений сучасним медичним обладнанням для лікування і діагностики:
• захворювань сечостатевої системи,
• печінки,
• жовчного міхура,
• підшлункової залози,
• шлунково-кишкового тракту,
• ендокринної системи (цукрового діабету, ожиріння),
• опорно-рухового апарату,
• загальної реабілітації.

В санаторно-лікувальному комплексі “Перлина Поділля» проводиться комплексне медичне обстеження відпочиваючих, після чого лікуючим лікарем назначаються лікувально-оздоровчі процедури.

Вода «Збручанська»

Показаннями до застосування мінеральної води Збручанська є:

• захворювання сечостатевої системи(сечокам’яна хвороба, хронічний пієлонефрит,цистит,простатит,сольовий діатез);

• хвороби органів травлення(хронічний гастрит, гастродуоденіт, виразкова хвороба шлунку і 12-ти палої кишки в стадії ремісії,стан після резекції шлунку, пострезекційні синдроми легкої і середньої важкості, дискінезія жовчних шляхів, хронічні гепатити(в тому числі після хвороби Боткіна),хронічні холецистити, холангіти, жовчокам’яна хвороба, ранні строки після холецистектомії, постхолецистектомічні синдроми, хронічні панкреатити, хронічні коліти;

• хвороби обміну речовин та ендокринної системи (цукровий діабет легкого і середнього ступенів, подагра, хворі після хіміотерапії);

• хвороби опорно-рухового апарату(остеохондроз,деформуючі артрози, периартрити);

• хвороби серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба,варикозна хвороба нижніх кінцівок, облітеруючий ендартериїт і атеросклероз І-ІІ ст.);

• проктологічні захворювання(хронічні тріщини, геморой, проктити).

Цілющі властивості води на організм проявляються у сечогінному, жовчогінному, дезінтоксикаційному ефекті, так як під її впливом з організму виводиться цілий ряд шлаків і недоокислених продуктів обміну, активізується робота деяких ендокринних залоз.

Завдяки унікальній властивості води виводити з організму радіоактивні ізотопи цезію і стронцію дає можливість оздоровлювати постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Протягом місячного терміну лікування мінеральною водою Збручанського родовища у сотні разів зменшується кількість радіонуклідів, відновлюється функція кістково-мозкової тканини.

Гідрокарбонатно-кальцієво-магнієва вода Збручанська типу «Нафтуся» Збручанського родовища з підвищеним вмістом органічних сполук застосовується для наступних процедур:

• мікроклізм трав’яних та масляних, що ефективно діють при захворюваннях кишківника, простатитах, закрепах, тріщинах прямої кишки;

• крапельні мікроклізми з мінеральною водою Збручанська позитивно впливають при захворюваннях товстого кишківника, хронічних холециститах і панкреатитах, захворюваннях передміхурової залози;

• гідроколонотерапії – процедурі очищення товстого кишківника мінеральною водою Збручанська. Маніпуляція абсолютно гігієнічна, проводиться одноразовими наконечниками. Кишківник очищується шляхом «зняття» зі стінок шлаків, калових камінців. Дана процедура показана при хронічних порушеннях обміну речовин, ожирінні, харчових алергіях, порушенні сну, депресіях. Доведено високу ефективність методу для профілактики онкологічних захворювань товстого кишківника;

• дуоденальному зондуванні, що проводиться при хронічних холециститах, дискінезіях жовчно-вивідних шляхів по гіпотонічному типу, дуоденально-гастральному рефлексі;

• фітотерапії – лікуванні за допомогою зборів місцевих лікувальних трав. Застосовуються наступні чаї: жовчогінний, шлунковий, серцевий, протидіабетичний, нирковий, простатофітонорм, грудний, заспокійливий.

«Ропа» Збручанського родовища

Також у санаторно-лікувальному комплексі «Перлина Поділля» для лікування застосовуються хлоридно-натрієво-бромні води високої мінералізації типу «Ропа».

Воду використовують для зовнішнього застосування у вигляді полоскань, окутувань, місцевих та загальних ванн. Показаннями до застосування є::

• захворювання опорно-рухового апарату (артрози, артрити, хвороба Бехтєрєва, реактивні артрити, наслідки переломів кісток, стан після операцій на суглобах або хребті, контрактури, захворювання навколосуглобових тканин).

• захворювання периферичної нервової системи (захворювання нервів верхніх і нижніх кінцівок, травми нервових корінців і сплетень, спинномозкових нервів, посттравматичні синдроми, радикуліти, полірадикулоневрити).

Фізіотерапія

Застосування лікувальних вод Збручанського родовища:

1. Підводний душ-масаж. Це масажування струменем води, який спрямовується на тіло і викликає температурне і механічне подразнення. Покращується крово- та лімфообіг, мікроциркуляторні процеси, стимулюється обмін речовин. Показання: хронічні захворювання опорно-рухового апарату (хребта, суглобів, м’язів, сухожилків); порушення та захворювання периферійної нервової системи, залишкові явища поліомієліту, в’ялогранулюючі рани, трофічні виразки, патологічний клімакс, порушення жирового обміну, п’яточні шпори, подагра, остеохондроз хребта.

2. Висхідний душ. Застосовують при простатитах, гінекологічних захворюваннях, геморої, статевій слабкості у чоловіків.

3. Лікувальні ванни на основі води Збручанська та Ропа:
• хвойна – покращує обмін речовин, пришвидшує загоєння ран, зменшує набряк, діє заспокійливо на нервову систему, нормалізує кров’яний тиск, покращує кровообіг тканин та внутрішніх органів;
• сольова – має тонізуючу, антисептичну, протизапальну дії, сприяє зменшенню неприємних відчуттів в м’язах і попереку, активізує захисні властивості організму;
• йодо-бромна – має заспокійливу і протизапальну дії,застосовується для лікування захворювань щитоподібної залози;
• скипидарна – застосовується для лікування захворювань легеневої, серцево-судинної систем, опорно-рухового апарату, цукрового діабету і його ускладнень;
• перлинна – проводить мікромасаж, діє заспокійливо на нервову систему;
• бішофітна – проявляє протизапальний, регенераційний, розсмоктуючий, антисептичний ефекти. Ванна призначається при захворюваннях опорно-рухового апарату, хвороб шлунку і кишківника, центральної і периферійної нервової систем, серцево-судинних захворюваннях, хвороби обміну речовин;
• вуглекислотна – широко використовується як ефективний засіб для лікування бронхолегеневих, серцево-судинних, неврологічних захворювань, патології кісток і суглобів.

Застосування електричного струму з лікувальною метою:

1. магнітотерапія – це вплив на тканини перемінним низькочастотним постійним магнітним полем. Показання для застосування: при гіпертонічній хворобі, ішемічній хворобі серця, застійній пневмонії, захворюваннях периферійної нервової системи, опорно-рухового апарату і хребта, судин, шкіри. Також позитивний результат застосування магнітотерапії спостерігається при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту;

2. дарсонвалізація – діє на організм змінним імпульсним струмом високої частоти. Показання для застосування: при варикозній хворобі, хворобі Рейно І-ІІ ст., трофічних виразках, свербежі шкіри, випадінні волосся, невралгії, головних болях, неврозах, невритах слухових нервів, вазомоторних ринітах, безсонні. Дає позитивні результати при лікуванні гіпертонічної хвороби та клімактеричному неврозі;

3. інформаційно-хвильова терапія (ІХТ). Показання для застосування: при функціональних розладах нервової системи, неврозах, невралгії, порушеннях оваріально-менструального циклу, безплідді, гінекологічних захворюваннях, статевій слабкості та імпотенції, простатитах, енурезі, аденомі простати, хронічних бронхітах, бронхіальній астмі, захворюваннях хребта, шлунково-кишкового тракту, поліартритах, діабетичній ангіопатії, гіпертонічній хворобі І-ІІст;

4. лікування електричним полем УВЧ – діючим фактором є перемінне електричне поле ультрависокої частоти. Показання для застосування: травми спинного мозку та периферичних нервів (радикуліти, невралгії, фантомні болі, міозити), хвороба Рейно, облітеруючий ендартериїт, отити, риніти, гайморити, ларингіти, гнійні захворювання (фурункули, карбункули, абсцеси, панариції, рани, захворювання суглобів);

5. медикаментозний електрофорез – метод поєднаної дії постійного струму та лікувальної речовини. Показання до застосування: неврози, виразкова і гіпертонічна хвороби, мігрень, бронхіальна астма, вазомоторний риніт, захворювання периферичної нервової системи, суглобів. Для електрофорезу застосовуємо мінеральну воду типу «Ропа»;

6. ампліпульстерапія – вплив на організм синусоїдальними модульованими струмами. Показання до застосування: хвороби периферійної нервової системи, гіпертонічна хвороба І-ІІ ст., атеросклероз, хвороби органів травлення, порушення жирового обміну, хвороби органів дихання, ревматоїдний артрит, хронічний сальпінгоофорит, імпотенції функціонального ґенезу, сечокам’яна хвороба, запальні і дистрофічні захворювання очей;

7. ультразвукова терапія – лікувальний метод, при якому на тканини впливають енергією механічних коливань. Дане лікування показане при захворюваннях внутрішніх органів, захворюваннях опорно-рухового апарату і периферійної нервової системи, урологічних захворюваннях, хворобах бронхо-легеневої системи та ЛОР органів;

8. лазеротерапія – лікування за допомогою видимого спектру випромінювання. Лікувальний метод дає позитивні результати при гіпертонічній хворобі, бронхіальній астмі, хронічній пневмонії, ішемічній хворобі серця, артритах, виразковій хворобі шлунку і 12-ти палої кишки. Спостерігаються результативність при лікуванні трофічні виразки, варикозної хвороби, неврити, радикуліти, розсіяний склероз. Ефективна при захворюваннях шкіри, оперізуючому лишаї, місцевому свербежі та проявах герпесу;

9. коректор артеріального тиску «Діадекс кардіо» застосовується при епізодичному підвищенні артеріального тиску, у стресових ситуаціях;

10. мікрокомп’ютерний прилад показаний при захворюваннях вен нижніх кінцівок, захворюваннях опорно-рухового апарату, серцево-судинної та легеневої систем;

11. апарат віброакустичної дії «Вітафон» – використовується при простатитах, аденомі передміхурової залози, циститах, імпотенції, захворюваннях хребта, радикулітах, пієлонефритах, гайморитах, бронхітах, хронічній серцевій недостатності, трофічних виразках, геморої, запорах, енурезі;

12. опромінювач ультрафіолетовий кварцовий (апарат 8 УФК-01). Призначений для опромінення ЛОР органів. Дає позитивний результат при гострих респіраторних захворюваннях, лікує гнійні захворювання шкіри, ревматичні артрити;

На території санаторію до Ваших послуг лабораторія, де проводиться загальний аналіз крові із формулою,біохімічний аналіз крові,аналіз крові на згортання,глюкоза крові,загальний аналіз сечі,аналіз жовчі.

У санаторії є можливість пройти ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, сечостатевих органів.

В санаторії можна отримати консультацію вертебролога, ендокринолога, гінеколога, хірурга, проктолога, уролога. Функціонує кабінет електрокардіографії.

Пропонується триразове, комплексне, дієтичне харчування.

Глауконітові глини

Для зовнішнього застосування широкого впровадження набуло використання лікувальної зеленої глини Карачієвського родовища Хмельницької області на основі природного мінералу Глауконіту.

Глауконіт – глинистий мінерал групи алюмосилікатів з пошаровою структурою, характеризується чудовими сорбційними властивостями, переважанням окислювальних процесів, багатий мікрокомпонентним складом. Цілющий ефект глини визначається високим вмістом кремнію, який забезпечує нормальне протікання обмінних процесів у клітині, попереджує передчасне старіння та виникнення захворювань.

Показаннями до застосування зеленої глини є: артрити та артрози, гайморити, мігрень, захворювання щитоподібної залози, печінки і жовчного міхура, рани, нирково-кам’яна хвороба, простатити, плеврити, бонхіальна астма.


Оцініть - Санаторій “Перлина Поділля” Сатанів
1 с 52 с 53 с 54 с 55 с 5 (50 оценок, в среднем: 3.62 из 5)
від 650 грн.
650
Loading...
X
Забронювати

  Назва
  ФІО*
  Телефон*
  E-mail
  Повідомлення*
  X
  Зворотнiй дзвiнок
   X
   Оплатити аванс