Санаторій «Арден Палац»

Resort Medical & SPA Arden Palace
Адреса: смт. Сатанов, ул. Курортна, 40, Хмельницкая область, 32034
0
Rated 0 out of 5
0 з 5 зірок (на основі 0 відгуків)
  • Опис
  • Вiдгуки
Cанаторно-курортний комплекс Arden Palace

Унікальний лікувально-діагностичний комплекс «ARDEN PALACE» розташувався на мальовничих просторах національного природного парку «Подільські Товтри», на березі річки Збруч, в оточенні мінеральних джерел і величних лісів.
Природа подарувала Україні рідкісний куточок, який без перебільшення можна назвати перлиною Подільського краю – курорт Сатанів. Має він ще одну назву – Подільська Швейцарія.
Одним з найголовніших позитивних факторів через які санаторій «Арден палац» не має собі рівних серед конкурентів і є унікальним, є те, що комплекс знаходиться на території національного природного парку «Подільські Товтри».

Відмінна інфраструктура, що відповідає європейським стандартам, новітнє обладнання та оформлення високого класу стали запорукою респектабельності центру, що не має аналогів в Україні.

Базовим для лікування в санаторії «Арден Палац» буде прийом мінеральної води «Збручанська», яка не має аналогів за силою лікувального ефекту, бромні хлоридно – натрієві розсоли для зовнішнього і внутрішнього застосування, лікувальних грязей (зелена і блакитна глини), інших мінеральних вод Сатанівського курорту, заняття спортом.
Наступним не менш важливим напрямком в спеціалізації санаторію є кардіологічний напрямок з широким застосуванням лікувальних вод, спеціальних водних процедур, лікувальної фізкультури, кліматолікування і теренкури.

Позиціонування санаторію «Арден Палац» планується здійснювати як санаторій з високим рівнем сервісу і якості медичного обслуговування.
Висока результативність лікування в медичному центрі досягається завдяки комплексним програмам терапії, які включають прийом мінеральних вод, бальнеологічних та фізіотерапевтичних процедур.

Інновації в медицині ХХІІ століття та інших суміжних областях відкриють нові можливості не тільки в діагностиці та лікуванні захворювань, але також в збереженні здоров’я, профілактиці захворювань і продовженні молодості.

Вiдгуки Залишити вiдгук

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Додати відгукОцініть: Санаторій «Арден Палац»
  • Опис
  • Вiдгуки