Вілла «Золоте Руно» Східниця

Вілла «Золоте Руно» смт.Східниця

Відпочиваючи на віллі «Золоте руно», ви відкриєте для себе дивовижний куточок Прикарпаття, де можна суттєво оздоровитись, цікаво розважитися і добре відпочити. Тут завжди раді тим, хто любить життя і цінує здоров’я.

Розташування

Вілла «Золоте Руно» розташована на схилі гори біля лісу, 50 м від джерела «Нафтуся» №1.

Адрес: смт.Східниця, вул Бориславська 31В.

Інфраструктура та послуги

Wi-Fi, російська лазня, басейн, більярд, настільний теніс, тренажери, масаж лікувальний, масаж тайський, прокат велосипедів і санок, домашній кінотеатр, караоке, ресторан, дитячий майданчик. Проведення свят, банкетів, вечірок, корпоративний відпочинок.

Лікування та оздоровлення

На віллі для оздоровлення є банний комплекс, куди входять такі оздоровчі процедури: російська лазня, аромотерапія, масаж, релакс кімната, басейн з гідромасажем, кімната для чаювання.

Проживання

Вілла «Золоте руно» пропонує гостям 9 комфортабельних обставлених меблями з дерева номерів. Вілла розрахована на 25 відпочиваючих.

Водопостачання

Холодна і гаряча вода цілодобово.

Харчування

До послуг гостей на першому поверсі вілли знаходиться ресторан, де в будь-який час можна зробити замовлення, згідно запропонованого меню, провести романтичну вечерю при свічках біля затишного каміну. Дієтичне, раціональне харчування є невід’ємною частиною курортного лікування, тому всім хто приїхав на лікування в Східниці та оздоровлення необхідно його дотримуватися. Особливе значення приділяється раціональному харчуванню з цілорічним набором значної кількості свіжих овочів і фруктів, що сприяє ефективному оздоровленню.

Як доїхати

Потяг до Трускавця, далі — автобус у Східниці (20 км). Можна замовити трансфер.