Приватна садиба «Сонячна Квітка» Східниця

Вілла «Сонячна Квітка» є райським куточком у передгір’ї Українських Карпат. Затишні номери класу «Стандарт», «Напівлюкс» і «Люкс» обладнані необхідними меблями та обладнанням. Відпочити та оздоровитися Ви можете, відвідавши сеанс масажу або сауну, а гра в більярд, басейн і тренажерний зал допоможуть зробити Ваш дозвілля цікавим та різноманітним.

Розташування

У селищі Східниця, недалеко від центру і мінеральних джерел, 500 м від траси. Поруч є ліс. Під’їзд — грунтова дорога.

Адресa: Львівська область, смт. Східниця, вул. Зарічна, 65 б.

Розташування

Вілла «Сонячна Квітка» знаходиться в селищі Східниця, недалеко від центру і мінеральних джерел №21,18 з, 500 м від траси. Поруч є ліс.

Інфраструктура та послуги

Wi-Fi, екологічна сауна на дровах з кімнатою відпочинку, басейн з підігрівом води та розсувним дахом, гойдалки, альтанки, мангал, паркінг на 5 машин, гараж на 2 машини.

Лікування та оздоровлення

Гостей приватної садиби консультує висококваліфікований лікар сімейної практики, який дасть пораду з приводу прийому мінеральної води «Нафтуся» та «Боржомі», джерела яких розташовані недалеко від выллы. Також надаються послуги масажиста.

Розваги і спорт

Більярд, настільні ігри, тренажерний зал.

Проживання

Вілла на 12 номерів, складається з триповерхового будинку та двох двоповерхових, де можуть оселитися до 25 осіб. У триповерховому будинку: на першому поверсі — кухня-бар, камінний зал, 2 номери, на другому поверсі — 5 номерів, масажний кабінет, на третьому поверсі — 2 номери. В одному двоповерховому будинку — 2 кімнати; в іншому — 1 номер та загальна їдальня з окремого входу.

Водоснабжение

Холодна і гаряча вода цілодобово.

Харчування

В їдальні за індивідуальним замовленням. Можливе дитяче та дієтичне харчування.

Як доїхати

Громадським транспортом
Зі Львова автобусом від головного залізничного вокзалу (відправляється щогодини).
Інший варіант доїзду — електропоїздом Львів—Трускавець від приміського вокзалу, з Трускавця — автобусом від залізничного або автовокзалу (відправляється щогодини).
Автомобілем
До Східниці через Дрогобич, Трускавець. У Східниці орієнтуватися на міст через річку Східничанка, переїхавши його повернути наліво, через 100 метрів — направо і їхати вгору.