Відпочинок в санаторіях Миргорода

476 19.05.2021

Отдых в санаториях Миргорода

Будь-яка людина має потребу в повноцінному відпочинку, що дозволяє йому відновити життєві сили. І не тільки відновити, але і поповнити запаси позитивної енергії, щоб успішно виконувати все задумане.

Оптимальним варіантом вважається відпочинок, під час якого можна не тільки провести цікаво час, але і поправити здоров’я. Всі умови для цього створюють санаторії Миргорода, що працюють в екологічно чистому місці – на Полтавщині.

Умови курорту

Представляють курорт чотири санаторії міста Миргород, облаштовані поруч зі спокійною річкою Хорол на загальній лісопарковій території. У своїй роботі санаторії Миргорода застосовують мінеральну воду – головний цілющий фактор курорту, існуючого понад сто років. За своїм складом і дією вона дорівнює водам Баден-Бадена. Практикується тут також Торфогрязелікування, апаратні і мануальні методики.

Спеціалізуються санаторні установи на відновленні функцій шлунково-кишкового тракту. Кожен з санаторіїв спеціалізується також на певних реабілітаційних програмах, що допомагають боротися з безліччю захворювань, серед яких:
– цукровий діабет;
– патології щитовидної залози;
– хвороби серцево-судинної, опорно-рухової систем;
– патології сечостатевої системи.

У кожному з санаторних установ є тренажерні зали, відділення лікувальної фізкультури. Частиною санаторного лікування вважається збалансоване харчування, в тому числі дієтичне, рекомендоване медичними фахівцями. При бажанні в кожному санаторному ресторані гостям забезпечується харчування за попереднім замовленням.

Гостей приймають медичні фахівці, практикуючі дієві методи лікування і реабілітації. Європейські фахівці визнають, що для лікування багатьох захворювань на курорті використовуються саме інноваційне медичне обладнання, унікальні методики.

Санаторії курорту

Курортна зона – це міні-місто в красивій зоні Полтавщини. Три корпуси санаторного закладу «Хорол» розташовані поруч з тінистою каштановою алеєю. В одному з його корпусів функціонують водолікарня і бювет з прославленою водою.

Санаторії «Полтава» і «Миргород» знаходяться на відстані близько 100 метрів один від одного. Поруч з двома семиповерховими будівлями розташовані басейн, ігрові майданчики для дорослих і дітей.

Близько спального та лікувального будівель « Березового Гаю» облаштована автостоянка, на якій відпочиваючі можуть залишити машину.
Поблизу санаторних установ знаходяться облаштований пляж, човнова станція, пункти прокату. Відпочиваючі цікаво проводять час на спортмайданчиках, в кафе, музеї історії. Бажаючі можуть відвідати криосауну, салон краси, солярій, відеозал.

Відпочинок в Миргороді – один з кращих способів відновити здоров’я, набратися сил, позитивної енергії. Курорт приймає тисячі туристів з багатьох країн світу, і багато хто з них приїжджають сюди неодноразово. Щоб уникнути зайвого клопоту, варто заздалегідь замовляти путівки.

Курорт «Миргород» чекає своїх гостей. У його санаторіях можна зцілюватися унікальною мінеральною водою, займатися торфогрязелікуванням, проходити лікувальні і відновлювальні програми за сучасними методиками. Відпочиваючі можуть насолоджуватися м’яким кліматом, чудовою природою, чистим повітрям.


Приїжджайте – цікавий і корисний відпочинок вам забезпечений.

Потрібна допомога у виборі курорту для відпочинку?
Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти
+38 (068) 94 57 273+38 (095) 53 14 849
Або пишіть нам:
Додати відгукОцініть: Відпочинок в санаторіях Миргорода