Трускавецька сіль Барбара

Трускавецька сіль Барбара

Термін придатності: 5 років.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від світла місці при температурі 8 – 15°С, в добре закритій баночці. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Упаковка: по 140 г. у банках пластмасових в комплекті з пластиковою мірною ложкою у картонній коробці.
Категорія відпуску: без рецепта.

Ціна: 180 грн. (від 5 шт.)

Виробник: Україна, 82200, Львівська обл., м.Трускавець

Замовити сіль “Барбара” по телефону:
+38 (097) 5167151

Загальна характеристика сіль «Барбара»

Діюча речовина: 1 г. сухої речовини в перерахунку на сульфат натрію становить не менше 53% (сульфат натрію, сульфат магнію).

Лікарська форма

Сіль. Безбарвні, прозорі кристали, які вивітрюються на повітрі, гірко-солоні на смак, без запаху.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів. Код АТС А05.

Натуральну сіль «Барбара» (препарат природного походження) отримують з високомінералізованої хлоридно – сульфатної натрієвої води (розсолу) свердловини № 188- Е курорту Трускавець.
Трускавецька натуральна сіль «Барбара» застосовую в медицині у вигляді її водні розчини.
Трускавецька натуральна сіль «Барбара» стимулює процес жовчовиділення, має проносний ефект і сприяє нормалізації процесів обміну в організмі.

Послаблюючий ефект сольових проносних засобів пов’язаний переважно з повільним всмоктуванням з кишечника і змінами в порожнині кишечника осмотичного тиску: під впливом препарату відбувається накопичення води в кишечнику, вміст його розріджується, перистальтика посилюється і калові маси швидше виводяться. Сольові проносні засоби діють у всіх відділах кишечника. Ефект настає через 4 – 6 годин після прийому.

Показання для застосування

Всередину: хронічні захворювання печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, гастрити зі зниженою кислотністю, захворювання товстого кишечника з порушенням його функції.

У вигляді ванн: захворювання опорно – рухового апарату, хвороби периферичної нервової системи.

Протипоказання

Застосування препарату перорально протипоказано при всіх захворюваннях травної в фазі загострення, при рубцевих звуженнях травного тракту, які проявляються порушеннями прохідності, при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки з підвищеною кислотністю, при поліпозі шлунка і новоутвореннях, при виразковому ентероколіті і туберкульозі кишечника, жовчнокам’яної хвороби, холециститі, при цирозі печінки, асциті, усіх формах жовтяниці.

Застосування препарату зовнішньо у вигляді ванн протипоказане при гострих і під гострих захворюваннях опорно – рухового апарату та нервової системи, при необоротних змінах суглобів з втратою здатності до самообслуговування, новоутвореннях.

Застосування протипоказане дітям до 15 років.
Застосування протипоказано в період вагітності та годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Перед початком лікування порадьтеся з лікарем. Не слід порушувати правила застосування лікарського засобу.
Під час лікування препаратом всередину не можна застосовувати інші проносні засоби.
При лікуванні шлунково-кишкових захворювань слід приймати хімічно нейтральну їжу, не дратівливе на слизову оболонку.
Лікування протипоказане хворим, у яких при вживанні кухонної солі з’являються набряки.

Спосіб застосування та дози
Призначають всередину у вигляді сольових розчинів або зовнішньо – у вигляді ванн. Препарат призначають для дорослих і дітей старше 15 років.

При захворюваннях печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів в залежності від ступеня вираженості спастичних явищ розчин солі застосовують у розведеннях 7 – 14 г / л в теплому (36 – 38 ° С) або гарячому (40 – 50 ° С) вигляді по 150 – 200 мл щодня. При зниженій кислотності приймають за 15 – 20 хв, при нормальній – за 45 – 60 хв до їди, а при високій кислотності – через 1 – 1,5 години після прийому їжі. У холодному вигляді (20 ° С) рекомендується застосовувати при явищах атонії жовчного міхура, в гарячому (40 – 50 ° С) – при спастичних явищах. Курс лікування – 24 – 30 днів.

Дренаж (тюбаж) жовчних шляхів проводять один раз в 5 – 7 днів водним розчином Трускавецької натуральної солі «Барбара» концентрації 14 – 21 г / л – в теплому або гарячому вигляді по 150 – 200 мл (6 – 8 разів на курс лікування).

При гастритах зі зниженою кислотністю применяют водные растворы Трускавецкой натуральной соли «Барбара» концентрации 7 г / л при наличии сопутствующих заболеваний печени и желчевыводящих путей и 14 г / л – при запорах. Принимают по 15 – 20 мин до еды в теплом виде по 100 – 150 мл 3 раза в день.
При гастритах з нормальною кислотністю приймають водні розчини солі концентрації 7 г / л в теплому вигляді за 45 – 60 хв до їди по 150 мл 3 рази на день, при схильності до запорів приймають так само, але в розведенні 14 г / л.

При захворюваннях товстого кишечника з запорами призначають розчини солі концентрації 14 г / л кімнатної температури по 150 – 200 мл 3 рази на день, при схильності до проносів розчин солі призначають у гарячому вигляді в розведенні 3,5 г / л (приймають маленькими ковтками).

При захворюваннях периферичної нервової системи та опорно – рухового апарату розчини солі застосовують у розведеннях 14 – 21 г / л у вигляді ванн з температурою води 36 – 38 °С по 8 – 12 хв через день. Курс лікування -14 – 16 ванн.

Передозування

При передозуванні спостерігається посилення побічних реакцій. В даному випадку хворому слід припинити прийом препарату і звернутися до лікаря. Терапія симптоматична.

Побічні ефекти

При застосуванні препарату всередину в великих дозах можуть спостерігатися посилення проносного дії, загострення захворювань кишечника і шлунка, а також загострення больового синдрому. У таких випадках дозу зменшують або препарат відміняють.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Необхідно брати до уваги уповільнену засвоюваність ліків, що приймаються через вплив осмотичного пригнічення резорбції.

Термін придатності: 5 років.
Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від світла місці при температурі 8 – 15 °С, в добре закритій тарі. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Упаковка: по 140 г. у банках пластмасових в комплекті з пластиковою мірною ложкою у картонній коробці.
Категорія відпустки: без рецепта.

Ціна: 180 грн. (від 5 шт.)

Виробник: Україна, 82200, Львівська обл., м.Трускавець

Замовити сіль “Барбара” по телефону:
+38 (097) 5167151На головну