Парк «Святого Пантелеймона Цілителя»

У курортному поселенні Східниця, практично в самому центрі, 9 серпня 2013 року в день пам’яті християнського Святого Пантелеймона Цілителя була відкритий однойменний парк. Великомученику Пантелеймону моляться про порятунок і про здоров’я важко хворим. Протягом року в Східницю з’їжджаються тисячі мандрівників з усієї України та колишнього СНД. Причина в тому, що саме тут є маса мінеральних цілющих джерел, які в сукупності з неймовірними природними умовами повертають фізичне і душевне здоров’я. Звідси і назва парку на честь Пантелеймона Цілителя.

We cannot display this gallery

Парк популярний у місцевих і у відпочиваючих, які перебувають на курорті: тут можна гуляти, кататися по стежках на велосипеді, тренуватися на турніках, а також глибше пізнати історію курорту. У парку відтворили макети нафтових качалок, які використовувалися в далекі часи, коли нафтова промисловість Західної України тільки почала зароджуватися.

Гуляючи по парку, можна натрапити на ялиновий ліс, де знаходяться джерела залізної №15 і гліцеринової води №357.

В рамках створення паркової зони були висаджені каштани і магнолії. Для комфорту відпочиваючих є лави. На алеях парку, які займають 8 гектарів, встановлені ліхтарі, тому ввечері тут можна здійснювати романтичні прогулянки. Благо види відкриваються неймовірні.Поруч: амфітеатр, готель «Київська Русь», готель «Діана», Оздоровчий центр «Вілла у Доктора».