Зустріти новий 2022 рік у Трускавці

Новый год Трускавец

Чи бачили літній Трускавець і залишилися задоволені? Тоді від краси зимового Трускавця у Вас перехопить подих!

Трускавець відкриє двері своїх санаторіїв, вілл і готелів для всіх любителів комфортабельних умов проживання, повноцінного відпочинку та лікувального оздоровлення мінеральною водою. Чому б не зустріти Новий Рік посеред різдвяної казки, яку подарує курорт всім гостям?

Зараз у Вас є унікальний шанс випробувати нові емоції і забронювати номер в Трускавець на Новий 2020 роки або Різдво, які обіцяють подарувати по-справжньому яскраве святкування, відоме на всю Україну. На Заході вміють святкувати і цінують давні традиції. Крім того, святкування новорічних свят можна легко поєднати з корисним – попити цілющої води і відчути на собі всі переваги знаменитого на всю Європу курорту. Цілющі мінеральні джерела готові творити чудеса!

Вважаєте, що Новий Рік на курорті буде банальним?

Новорічних заходів в Трускавці занадто багато, щоб робити такі припущення!

Святкувати починають ще 19 грудня, в день Святого Миколая, якого чекають в гості все діти! У головної сцени міста можна побачити цього чарівного дідуся, який завжди готовий скласти конкуренцію Санта Клаусу або Дідові Морозу! Святий Миколай не залишить і Вас без подарунків, якщо Ви були ввічливими весь цей рік!

Католицьке Різдво святкують у всіх величних костелах Трускавця 25 грудня. Ви відчуєте дійсно європейську атмосферу, яку можна порівняти тільки з новорічною Прагою, Віднем, Дрезденом. А новорічна ніч приємно здивує своїм феєрверком і гучним святкуванням! Зустріч першого дня Нового Року буде справжньою кульмінацією святкування!

6 січня, у Святвечір, гості Трускавця зможуть насолодитися таємничою атмосферою, яку відчуєш тільки на Західній Україні. Навіть в санаторіях гості отримають можливість скуштувати смачну кутю та інші страви з традиційного переліку, присвяченого 12 апостолам. Подивіться на запалену свічку і зустрічайте першу зірку на небі, яка свого часу вказала дорогу 3 мудрецям до маленького Ісуса. Виходьте на вулиці Трускавця після трапези і насолоджуйтеся колядками.

Приємно здивує і фестиваль вертепів, які покажуть традиційне театралізоване дійство. Його з нетерпінням чекають цілий рік! Зверніть увагу на оформлення фасадів санаторіїв, готелів і котеджів!

Всі в Трускавці змагаються за першість по красі оздоблення, а це значить, що Ви потрапите в справжню казку!

Бронюємо заздалегідь!
+38 (098) 17 12 797 | +38 (066) 11 58 878 | +38 (063) 03 08 583

НОВОРІЧНІ ПРОПОЗИЦІЇ