Як побороти «постковідний синдром» та повернутися до звичайного життя

117 08.02.2022

Статистика захворюваності на COVID-19 не втішна, кожного дня кількість хворих росте, велика кількість вже перехворіли, але нажаль їхнє самопочуття не здорове, і їм важно повернутися до звичайного життя.

Навіть якщо людина перенесла хворобу у легкій формі, її наслідки ще довго можуть ускладнювати життя. Нестача сил та постійна слабкість, пригнічений настрій, поганий сон, задишка, старі хвороби які давно не давали про себе знати. Все це – «постоковідний синдром». Як повернутися до щасливого життя і почати відчувати звичайні радощі життя?
Санаторій «Миргород» здатний повернути вам здорове самопочуття, змогу почувати себе вільно і щасливо, забути про наслідки COVID-19. Реабілітаційна програма розроблена таким чином, щоб побороти наслідки хвороби, найчастіше загострення виникають у вогнищах хронічних захворювань: легенева та нервова системи, система травлення та серцево-судинна система та інші. Людям з цукровим діабетом слід приділити особливу увагу реабілітаційним заходам. Після хвороби потрібно захистити себе від можливих ускладнень, уникати зустрічі з будь якими інфекціями. Санаторій пропонує лікувальні заходи які охоплюють всі напрямки в яких можливі загострення.

В санаторії ви можете отримати реабілітаційну допомогу не тільки після COVID, а і інших захворювань. Відома на всю Україну Миргородська вода, що має цілющу силу, грязі спеціально підібране харчування в комплексі з реабілітаційними заходами відновлять роботу шлунково – кишкового тракту, та організм в цілому.

Багато людей після хвороби жаліються про нестачу сил та слабкість, погане почуття. Спеціально розроблений комплекс фізіотерапевтичних заходів в поєднанні з масажем, та гімнастикою, повернуть вам бажання вести активний спосіб життя, нормалізують роботу кровообігу, наситять організм енергією яка з легкістю поборить залишки хвороби.
Проблема дихальної системи одна з головних проблем після хвороби. Санаторій Миргород має досвід нормалізації роботи дихальних шляхів, і насичення організму киснем.

Ефективним рішенням цих проблем є відвідування

Соляної кімнати, яка повністю очищує дихальні шляхи та лікує їх, захист імунної системи після регулярного відвідування кімнат посилюється.
Барокамери – це сучасний метод насичення клітинок організму киснем, за рахунок чого спостерігається покращення роботи май же всіх систем в організмі, зокрема серцево-судинних систем, дихальних, нервових. Особливо корисне відвідування барокамер людям з цукровим діабетом. Загальне самопочуття покращується, слабкість потроху відходить, натомість є суттєве збільшення сил і витривалості.
Оротерапевтичних заходів, що створюють відчуття відвідування гірського курорту, за рахунок розрідженого повітря.

Якщо зібрати все перераховане в комплексі з неймовірним краєвидом, прекрасною природою, незабутніми прогулянками сосновим та березовим лісом – ви отримаєте незабутні враження які подарують вам Миргород курорт. Поєднавши в собі відпочинок для здоров’я і душі, ви отримаєте комплексний догляд, який допоможе вам побороти наслідки хвороби, та оздоровити організм, зміцнити імунітет і повернутися до активного щасливого життя.

Потрібна допомога у виборі курорту для відпочинку?
Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти
+38 (098) 34 66 196+38 (03247) 6-86-24
Або пишіть нам:
Додати відгукОцініть: Як побороти «постковідний синдром» та повернутися до звичайного життя