+38 (098) 17 12 797
Відділ бронювання:
+38 (098) 17 12 797
+38 (066) 11 58 878
+38 (063) 03 08 583

Мінеральні води в Моршині

Лікування мінеральними водами Моршина

Джерело №1

Хлоридно-сульфатна натрієво-калієво-магнієва вода Джерела №1 має високий лікувальний ефект при захворюваннях органів травлення (хронічному гастриті, коліті, панкреатиті, захворюваннях гіпатобіліарной системи), які супроводжуються зниженим вмістом соляної кислоти в шлунковому соку.

Мінеральна вода джерела №1:

• знижує запальні процеси в травному тракті
• посилює годинну напругу секреції, підвищує кислотність і травну силу соку
• активно стимулює евакуаторну функцію шлунка
• позитивно впливає на процеси всмоктування, що необхідно при лікуванні хворих з послерезікціонним синдромом, захворюваннями кишечника з ознаками порушення всмоктування
• в гарячому вигляді уповільнює моторну функцію кишечника, запобігає процесам бродіння і розпаду в товстій кишці, перешкоджає всмоктуванню продуктів патологічного розпаду
• виводить з організму радіонукліди, підсилює жовчоутворення і жовчовиділення, запобігає застій жовчі в жовчному міхурі, усуваючи одну з причин утворення жовчних каменів.
• В результаті лікування мінеральною водою джерела №1 підвищуються окисні процеси, що регулює жировий обмін аліментарного, нейрогенного та ендокринного походження.

Джерело №6:

Сульфатна магнієво-калієво-натрієва лікувальна мінеральна вода Джерела № 6 відрізняється від води джерела № 1 високим вмістом сульфатів магнію і калію, відносно низьким вмістом хлоридів натрію. лікувальні води Іонний склад води мінерального джерела № 6 має виражений позитивний вплив на функціональний стан шлунка, печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, кишечника.

Мінеральна вода джерела №6

• сприяє ліквідації запальних процесів в шлунку, підшлунковій залозі, кишечнику, печінки, жовчному міхурі, нормалізує секреторну функцію шлунка
• стимулює жовчоутворення і жовчовиділення, зменшує літогенність жовчі (небезпека каменеутворення в жовчному міхурі та жовчовивідних шляхах)
• нормалізує білковоутворюючу, вуглеводну антитоксичну функцію печінки.

Під впливом лікувального джерела №6 підвищується артеріальний приплив і відтік крові з печінки, зменшується тиск в басейні легеневої артерії. Зростання інтенсивності печінкового кровообігу сприяє зменшенню тканинної гіпоксії печінкових клітин, ніж покращує їх функцію. Наявність у воді іонів калію і магнію сприятливо впливає на водно-електролітний обмін, кислотно-лужну рівновагу в організмі людини, на метаболізм серцевого м’яза, забезпечує необхідну кількість магнію, який сприяє нормалізації біоценозу товстої кишки за рахунок зростання в її змісті біфідо-і лактобактерій, зменшення кількості умовно патогенної мікрофлори, природно знижує інтоксикацію і грає важливу роль в життєдіяльності організму.

Лікування мінеральною водою джерела №6 призводить до нормалізації обміну речовин – впливає на рівень холестерину, В-ліпопротеїдів, зниження рівня цукру в крові і підвищення толерантності до глюкози у хворих на цукровий діабет, підвищення окислювальних процесів, і як результат – до втрати ваги у людей з ожирінням.

Доведено ефективність застосування мінеральних вод курорту Моршин у хворих після операцій на органах гастродуоденальної зони, зокрема при демпінг-синдромі, синдромі привідної петлі, агастральние астенії, гастриті, культі шлунка та ін. Під їх впливом посилюється активність пристінкових і клітинних ферментів, поліпшується всмоктування, зменшуються запальні явища в гастродуоденальної області, зростає концентрація гастрину, секретину, що мають трофічну дію.

Мінеральні води джерел №1 і №6 відносять радіоблокаторам – містять елементи К, Na, Mg, що конкурують з радіонуклідами цезію і сприяють швидкому виведенню його з організму. Завдяки протизапальній ефекту, збільшення обсягу рідини в порожнині кишечника мінеральні води цих джерел сприяють промиванню стінки кишечника, видалення бактеріальних токсинів, радіонуклідів, недоокислених продуктів обміну речовин, нормалізують показники секреторної і кислотоутворюючої функції шлунка.

Джерело «Божої Матері» №4

Лікувальні властивості мінеральної води Джерела №4 ґрунтуються на правильній кристалічній будові та особливості її хімічного мікробного складу фізіологічної дії: низька мінералізація, слабка радіоактивність, високий вміст органічного вуглецю, азоту, специфічна мікрофлора, вплив на енергетичний обмін, розподіл води в організмі, обмін іонів натрію і калію, на парціальні процеси в нирках.

Мінеральна вода джерела №4:

• нормалізує, впливає на функціональний стан нирок
• сприяє підвищенню лужності сечі, вимиванню солей та відходженню дрібних каменів, зменшує небезпеку каменеутворення і попереджає літогенність сечі
• виводить радіонукліди
• стимулює перебіг окислювальних процесів в тканини печінки
• має сечогінну, спазмолітичну, знеболювальну дію
• знімає запальний процес в нирках, сечових шляхах
• покращує клубочкову фільтрацію, канальцеву секрецію і реабсорбцію в нирках
• в поєднанні з грязьовими ректальними тампонами і озокеритових аплікацій усуває венозний застій в малому тазі
• сприяє розсмоктуванню запальних інфільтратів
• стимулюючий впливає на рухову функцію гладкої мускулатури.

Спостерігається терапевтична ефективність мінеральної води джерела №4 при сечокам’яній хворобі, хронічному пієлонефриті, сечокислому діатезі.

Після спеціальних досліджень вітчизняних і зарубіжних вчених встановили, що вода з цього мінерального джерела має такі ж властивості, як і присвячена йорданська, отже – має величезну лікувальну силу.

Кращий лікувальний ефект можна відчути саме при комплексному лікуванні, який об’єднує внутрішній прийом мінеральної води (питний режим, кишкові зрошення, гідроколонотерапія) і зовнішнє її застосування (гідролазеротерапія, мінеральні ванни).

Лікувальні властивості мінеральних джерел Моршина були помічені ще в кінці 19 століття.
Оцініть - Мінеральні води в Моршині
1 с 52 с 53 с 54 с 55 с 5 (51 оценок, в среднем: 3.61 из 5)
Loading...
X
Забронювати

  Назва
  ФІО*
  Телефон*
  E-mail
  Повідомлення*
  X
  Зворотнiй дзвiнок
   X
   Оплатити аванс