Мінеральні води в Моршині

2035 07.06.2021
Джерело №1

Хлоридно-сульфатна натрієво-калієво-магнієва вода Джерела №1 має високий лікувальний ефект при захворюваннях органів травлення (хронічному гастриті, коліті, панкреатиті, захворюваннях гіпатобіліарной системи), які супроводжуються зниженим вмістом соляної кислоти в шлунковому соку.

Мінеральна вода джерела №1:

• знижує запальні процеси в травному тракті,
• посилює годинну напругу секреції, підвищує кислотність і травну силу соку,
• активно стимулює евакуаторну функцію шлунка,
• позитивно впливає на процеси всмоктування, що необхідно при лікуванні хворих з послерезікціонним синдромом, захворюваннями кишечника з ознаками порушення всмоктування,
• в гарячому вигляді уповільнює моторну функцію кишечника, запобігає процесам бродіння і розпаду в товстій кишці, перешкоджає всмоктуванню продуктів патологічного розпаду,
• виводить з організму радіонукліди, підсилює жовчоутворення і жовчовиділення, запобігає застій жовчі в жовчному міхурі, усуваючи одну з причин утворення жовчних каменів.

В результаті лікування мінеральною водою джерела №1 підвищуються окисні процеси, що регулює жировий обмін аліментарного, нейрогенного та ендокринного походження.

Джерело №6

Сульфатна магнієво-калієво-натрієва лікувальна мінеральна вода Джерела № 6 відрізняється від води джерела № 1 високим вмістом сульфатів магнію і калію, відносно низьким вмістом хлоридів натрію. лікувальні води Іонний склад води мінерального джерела № 6 має виражений позитивний вплив на функціональний стан шлунка, печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, кишечника.

Мінеральна вода джерела №6:

• сприяє ліквідації запальних процесів в шлунку, підшлунковій залозі, кишечнику, печінки, жовчному міхурі, нормалізує секреторну функцію шлунка,
• стимулює жовчоутворення і жовчовиділення, зменшує літогенність жовчі (небезпека каменеутворення в жовчному міхурі та жовчовивідних шляхах),
• нормалізує білковоутворюючу, вуглеводну антитоксичну функцію печінки.

Під впливом лікувального джерела №6 підвищується артеріальний приплив і відтік крові з печінки, зменшується тиск в басейні легеневої артерії. Зростання інтенсивності печінкового кровообігу сприяє зменшенню тканинної гіпоксії печінкових клітин, ніж покращує їх функцію. Наявність у воді іонів калію і магнію сприятливо впливає на водно-електролітний обмін, кислотно-лужну рівновагу в організмі людини, на метаболізм серцевого м’яза, забезпечує необхідну кількість магнію, який сприяє нормалізації біоценозу товстої кишки за рахунок зростання в її змісті біфідо-і лактобактерій, зменшення кількості умовно патогенної мікрофлори, природно знижує інтоксикацію і грає важливу роль в життєдіяльності організму.

Поруч з бюветом мін. вод №1,6

Санаторій «Аркадія» (46м), Санаторій «Лаванда» (850м), Санаторій «Дністер» (850м), Санаторій «Моршинський» (75м).

Після спеціальних досліджень вітчизняних і зарубіжних вчених встановили, що вода з цього мінерального джерела має такі ж властивості, як і присвячена йорданська, отже – має величезну лікувальну силу.

Джерело «Божої Матері» №4

Лікувальні властивості мінеральної води Джерела №4 ґрунтуються на правильній кристалічній будові та особливості її хімічного мікробного складу фізіологічної дії: низька мінералізація, слабка радіоактивність, високий вміст органічного вуглецю, азоту, специфічна мікрофлора, вплив на енергетичний обмін, розподіл води в організмі, обмін іонів натрію і калію, на парціальні процеси в нирках.

Мінеральна вода джерела №4

• нормалізує, впливає на функціональний стан нирок,
• сприяє підвищенню лужності сечі, вимиванню солей та відходженню дрібних каменів, зменшує небезпеку каменеутворення і попереджає літогенність сечі,
• виводить радіонукліди,
• стимулює перебіг окислювальних процесів в тканини печінки,
• має сечогінну, спазмолітичну, знеболювальну дію,
• знімає запальний процес в нирках, сечових шляхах,
• покращує клубочкову фільтрацію, канальцеву секрецію і реабсорбцію в нирках,
• в поєднанні з грязьовими ректальними тампонами і озокеритових аплікацій усуває венозний застій в малому тазі,
• сприяє розсмоктуванню запальних інфільтратів,
• стимулюючий впливає на рухову функцію гладкої мускулатури.

Спостерігається терапевтична ефективність мінеральної води джерела №4 при сечокам’яній хворобі, хронічному пієлонефриті, сечокислому діатезі.

Кращий лікувальний ефект можна відчути саме при комплексному лікуванні, який об’єднує внутрішній прийом мінеральної води (питний режим, кишкові зрошення, гідроколонотерапія) і зовнішнє її застосування (гідролазеротерапія, мінеральні ванни).

Поруч з джерелом №4

Санаторій «Мармуровий Палац» (200м), Санаторій «Аркадія» (400м) Санаторій «Моршинський» (260м).

Потрібна допомога у виборі курорту для відпочинку?
Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти
+38 (068) 94 57 273+38 (095) 53 14 849
Або пишіть нам:
Додати відгукОцініть: Мінеральні води в Моршині