Мінеральні Води Поляни

2226 04.07.2021

Найбільшим скарбом курорту Поляна є мінеральні води, знайомі багатьом під торговими назвами «Поляна Квасова» та «Поляна Купель». Відмінності вод – незначні і стосуються хіба що кількості розчинених у них мінералів.

Мінеральна вода «Поляна Квасова»

«Поляна Квасова» — це перлина закарпатських вод, і вже багато років видобувається з одного з найвідоміших у всьому світі і унікальних за походженням джерел цілющої мінеральної води, який розташований в Україні, в глибинах гірського карпатського масиву. За унікальним хімічним складом вода « Поляна Квасова» відноситься до типу гідрокарбонатних натрієвих борних вод боржомського виду, ступінь мінералізації від 6,5 до 12,0г / л, що відрізняються природним вмістом цілющої вуглекислоти. Свою лікувальну дію « Поляна Квасова» нагадує Боржомі, Єсентуки, Нарзан або Нафтусю.

Мінеральну воду «Поляна Квасова» застосовують при лікуванні:

• Гастритів,
• гастродуоденітів,
• виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки,
• епато-біліарної системи (гепатити, холецистити і т.д.)
• підшлункової залози (панкреатит),
• сечовидільної системи (оксалурія і уратурія),
• обміну речовин (цукровий діабет, подагра),
а також: сприяє відновленню гепатоцитів (клітин печінки),
• ліквідує можливість каменеутворення в жовчному міхурі.

«Поляна Квасова» – показана 75-80% всіх гастроентерологічних хворих, які потребують санаторного лікування.

Унікальність води в підвищеній протівореідівній дії, тобто її дія не закінчується після від’їзду з курорту Поляна, і хвороби не дають про себе знати роками!

«Поляна Квасова» є основою всіх бальнеологічних процедур. Яким чином слід пити мінеральну воду, в який час доби і в будь дозуваннях, щоб досягти максимального оздоровлюючого ефекту, індивідуально кожному гостю курорту допоможе визначити лікар. Бювет з мінеральною водою є в кожному санаторії курорту Поляна.

«Вода Поляна Квасова» використовується санаторіями «Сонячне Закарпаття», «Сонячна Долина», і деякими іншими установами, побудованими в перші роки 21 століття навколо курорту «Сонячне Закарпаття».

Мінеральна вода «Поляна Купель»

«Поляна Купель» – гідрокарбонатна вода нейтралізує підвищену кислотність шлунка і не має побічних ефектів, як лікарські засоби. За допомогою “Поляни Купіль” лікуються захворювання органів травлення, ендокринних системи і тд.

Свердловини «Поляни купель» використовуються санаторієм «Поляна»

Правила питного курсу мінеральних вод на курорті Поляна:

Як столову воду «Поляну квасову» і «Поляну купель» не радять вживати постійно, оскільки передозування може призвести до небажаних змін внутрішнього середовища організму. Оптимальна лікувальна добова доза становить приблизно від 1 до 1,5% від ідеальної маси тіла

Потрібна допомога у виборі курорту для відпочинку?
Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти
+38 (068) 94 57 273+38 (095) 53 14 849
Або пишіть нам:
Додати відгукОцініть: Мінеральні Води Поляни