Ефективне лікування весняного загострення остеохондрозу в Хмільнику

382 01.11.2021

Важко знайти людину, які й би не довелося терпіти біль у спині. За медичною статистикою, саме цей вид болю посідає друге місце серед найпоширеніших причин звернень до лікарів. Спинний біль має сезонний характер, адже найчастіше є причиною остеохондрозу, який загострюється навесні. Больовий синдром обмежує рухливість, призводить до оніміння верхніх і нижніх кінцівок, провокує головний та серцевий біль, гіпертонію.

Нерідко остеохондроз плутають з підвищеним артеріальним тиском і стенокардією. Аби правильно діагностувати проблему та відновитися, варто пройти програму комплексної реабілітації у профспілковому санаторії «Хмільник». Базовою процедурою у цьому комплексі є тракція хребта у радоновій воді.

Принцип методу

У санаторії «Хмільник» спеціалізуються на виконанні навантажувальних мінеральних ванн. Це процедура реабілітації опорно-рухового апарату, коли проводиться витягування тих чи інших відділів хребта. Аби безпечно та нетравматично виконати тракцію, пацієнта занурюють під воду. Саме у поєднанні з радоновою ванною досягається терапевтичний ефект при сколіозах, радикулітах, міжхребцевій грижі та міжреберній невралгії. Підводна тракція у мінеральній воді – візитна картка «Хмільника»!

Як проходить процедура

До початку лікування в «Хмільнику» можна пройти сучасне та деталізоване обстеження за допомогою МРТ чи КТ. Ці методи діагностики допоможуть виявити грижі та їхню локалізацію.

Пацієнта фіксують за допомогою корсета до спеціального рухливого щитка. Автоматичний підйомник опускає людину у вертикальному положенні в басейн, де підготовлена тепла мінеральна ванна.

Комфортний температурний режим і помірне навантаження сприяють розслабленню м’язів. Міжхребцеві диски отримують посилений кровообіг та додаткове живлення. Поступово відстань між хребцями збільшується і виникає ефект вакууму. Він провокує самостійне втягнення грижі та зменшення її розміру.

Важлива роль у лікуванні належить радоновій воді. Її застосування має численні переваги

✓ Зменшення болю;
✓ протизапальна дія;
✓ посилюється процес регенерації;
✓ зменшуються набряки;
✓ відновлюється хрящова тканина в суглобах.
✓ Під водою відбувається зменшення гравітації на хребет, тож процес витягування проходить фізіологічно й безболісно.

Переваги лікування в «Хмільнику»

У профсанаторії працюють висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом. Діагностика та лікування проводиться на новітньому точному обладнанні – МРТ 1,5 Тесла, УЗД суглобів, а також КТ з контрастом чи без.

Ефективному лікуванню сприяють і природні умови Вінниччини. Це чисте повітря, лісові масиви та мінеральна радонова вода.

«Хмільник» спеціалізується не лише на відновленні хребта й суглобів. Тут лікують різні види невралгії, гінекологічні та андрологічні патології. Є комплексна програма реабілітації після перенесеного інфаркту чи інсульту, лікування пацієнтів із цукровим діабетом.

Які протипоказання?

Призначення тракції хребта відбувається індивідуально – після обстеження та огляду пацієнта. Існують такі протипоказання до процедури, як травми опорно-рухового апарату, пухлини, остеопороз, зайва вага та туберкульоз кісток.

Потрібна допомога у виборі курорту для відпочинку?
Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти
+38 (068) 94 57 273+38 (095) 53 14 849
Або пишіть нам:
Додати відгукОцініть: Ефективне лікування весняного загострення остеохондрозу в Хмільнику