Дельфінарій “Оскар” в Трускавці

[metaslider id=25890]
ДельфінарійШоу з дельфінамиДельфінотерапіяПослугиВідеоЦіни

Пориньте в чаруючий світ дельфінів в «Оскарі!

Бути в Трускавці і не відвідати дельфінарій – сучасна крита споруда, розрахована більш ніж на 450 місць з двома басейнами – просто непростимо! Ви обов’язково повинні побачити і показати своїм дітям дружну команду морських артистів, в якій працюють 6 бешкетних дельфінів і три веселих морських котика. Кожен з них є унікальною особистістю, а всі разом ці дивні створіння – згуртована команда, яка під керівництвом досвідчених наставників дарує великим і маленьким море позитивних емоцій і яскравих вражень. До таїнства спілкування з розумними і красивими ссавцями тут може доторкнутися будь-хто: дорослі і зовсім юні відвідувачі.

Трускавець – кращий бальнеологічний курорт на території Львівської області – сьогодні може похвалитися своїм дельфінарієм, який став однією з унікальних пам’яток цього затишного, екологічно чистого містечка. Але примітний «Оскар» не тільки своєю сучасною ефектною архітектурою, але і прекрасною шоу-програмою, в якій беруть участь мешканці дельфінарію – чорноморські та тихоокеанські дельфіни, виконуючі найскладніші номери.

Міський дельфінарій – улюблене місце відпочинку жителів і гостей невеликого курортного містечка. І це не дивно! Адже дельфіни – добрі, пустотливі і красиві ссавці з сімейства китоподібних. Вони здатні не тільки дарувати позитивний настрій і ділитися своїм чудовим настроєм, але позбавляють стресу, хвороб, негативних емоцій!

Про цих милих і добрих істот складено чимало легенд. Дельфінарій в Трускавці не тільки познайомить глядачів з дивовижними тваринами, їх характером і звичками, але продемонструє віртуозні акробатичні номери, створені під керівництвом тренерів. Кожен, хто відвідає дельфінарій «Оскар», отримає не тільки масу незабутніх вражень і море позитивних емоцій, але зможе доторкнутися до загадкового морському світу!

Оскільки Трускавець є найстарішим всесвітньо відомим курортом з цілющими мінеральними джерелами, окрім розважальної програми в дельфінарії будуть проходити регулярні лікувально-оздоровчі сеанси дельфінотерапії, головними «лікарями» в яких, звичайно ж, виступлять ці дивовижні і добрі створіння!

Шоу з дельфінами: яскраве свято для чудового настрою і позитивних емоції!

Більшість з нас знають, що циркова вистава з дельфінами – захоплююче дійство, яке вражає своїми незвичайними трюками. Навіть просте спостереження за тваринами заспокоює, знімає стрес, дарує радість. Шоу з дельфінами – це вистава, завдяки якій кожен може поринути в таємничий і чарівний світ морської казки. У лікувально-розважальному комплексі «Оскар» відвідувачів чекають морські артисти: дельфіни, забавні морські котики, які готові щедро дарувати радість, ділитися своїм талантом. Разом зі своїми наставниками вони беруть участь у неймовірних за красою та видовищності номерах. Ігри з м’ячем, стрибки через обруч, віртуозні па на помості і багато іншого приготували для вас вихованці і тренери дельфінарію «Оскар». Не секрет, що ссавці просто обожнюють спілкуватися з глядачами. Гості відчувають це вже при вході. Морські артисти негайно підпливають до бортика, вітаючи відвідувачів.

Такі щирі хвилини щастя, відчуття умиротворення, незвичайну насолоду діти і дорослі здатні випробувати лише зіткнувшись зі світом живої природи. Дельфінарій «Оскар» відкриє вам двері в чаруючий світ морської фауни, повідає про його незвичайних мешканців.

Розумні дельфіни щедро і з задоволенням демонструють гостям свої здібності і таланти, віртуозно виконуючи складні трюки! Безкорисливі тварини несуть любов, дозволяють отримати масу позитивних емоцій.

Дельфінарій в Трускавці подарує чудовий настрій людям будь-якого віку і в будь-який час року. Спогади про час, проведений в «Оскарі», назавжди залишаться у ваших серцях!

Дельфінотерапія: розвага чи лікування?

Поплавати в басейні в компанії морських ссавців. Про це можна тільки мріяти! Настільки незвичайне проведення часу є не просто розвагою. Це нетрадиційний, але доведений і активно використовуваний метод психотерапії. Процес проходить під наглядом тренерів, медиків і психологів. У ході сеансу дельфінотерапії морські створення взаємодіють, грають зі своїми друзями, катають їх на спинах. У ці чудові миті дельфіни і люди охоплені особливою атмосферою …

Лікування тваринами – animal терапія – була відома ще стародавнім цілителям. Тварини допомагають встановити контакт з пацієнтом, «достукатися» до його внутрішнього світу. Вперше про благотворний вплив дельфінів на здоров’я людини вчені заговорили в 80-х роках минулого століття. Сьогодні дельфінотерапія активно практикується в усьому світі. Не є винятком дельфінарій «Оскар» в Трускавці.

Чому ж в якості цілителів виступають саме дельфіни? Високий інтелект ссавця, витривалість і сила в поєднанні з разючою чуйністю створюють ту саму гармонійну взаємодію, яке приносить людям відчутний лікувальний ефект. Безкорисливі істоти безпомилково вловлюють емоційний і фізичний стан свого підопічного, тонко відчувають, в який момент слід дбайливо підтримати на поверхні води, а коли краще затіяти веселу і активну гру. Перебуваючи в басейні поряд з дельфінами, діти і дорослі відчувають упевненість і захищеність, абсолютно не відчуваючи боязні.

Показання до лікування найрізноманітніші. Особливо сприйнятливі до такої терапії діти. Основні показання для курсу:

• ранній дитячий аутизм;
• ДЦП;
• гіперактивність, синдром дефіциту уваги у дітей та підлітків;
• генетичні патології, в тому числі синдром Дауна;
• функціональні порушення ЦНС;
• туговухість нейросенсорна;
• розлад слуху та мовлення;
• посттравматичні стресові розлади, неврози;
• розлад пам’яті, порушення уваги.

Діти з подібними патологіями постійно знаходяться на медикаментозному лікуванні. Дельфінотерапія дозволяє максимально знизити медикаментозний вплив, що є потужним поштовхом до оздоровлення і подальшого зцілення маленьких пацієнтів.

Дельфіни відносяться до підряду зубастих китів і живуть на теренах всього світового океану. Але з людиною у дельфінів з давніх часів складаються особливі відносини. Залежно від своїх можливостей діти з вродженими захворюваннями гладять і обіймають добрих ссавців, грають з ними в м’яч. У кожного, кому пощастило отримати кілька сеансів дельфінотерапії, поліпшується емоційний стан, нормалізується сон і діяльність ЦНС. В результаті такого спілкування дітки стають більш товариськими, розкриваються їхні творчі здібності. Неймовірні результати показує дельфінотерапія в ВОК «Оскар» і в боротьбі з поширеним сьогодні дитячим церебральним паралічем.

Крім незабутнього шоу в дельфінарії можна скористатися послугами:

Плавання з дельфінами

Багато хто мріє поплавати з дельфінами, а тепер цю мрію можна втілити в реальність.
Наш дельфінарій пропонує поринути в світ нових дивовижних відчуттів в чому вам допоможуть жителі нашого комплексу.
Купання і спілкування з дельфінами – це чудова нагода отримати інтенсивний заряд позитивних емоцій, повністю розслабитися і насолоджуватися незвичайною спритністю і силою цих прекрасних морських тварин.

Під час плавання дружелюбні і товариські дельфіни з радістю підставлять вам свої спинні плавники, щоб прокатати по басейну. Тут ви відчуєте себе другом дельфіна, його напарником в веселій забаві, а не спостерігачем в залі для глядачів на поданні. Це розвага не залишить байдужим нікого, і його по достоїнству зможуть оцінити і дорослі, і діти.
Крім того, під час вашого купання з морськими тваринами, друзі та близькі можуть робити фото та знімати відео. Ці кадри ще не раз порадують вас і перенесуть в казкову атмосферу нашого дельфінарію.
Піднесіть коханій людині оригінальний подарунок, який стане приємним спогадом на довгий час – плавання з дельфінами.
Тривалість і вартість наших послуг варіюється, тому ви легко зможете підібрати оптимальний варіант програми, який можна подивитися в розділі цін на послуги.
Програма спілкування і плавання з дельфінами дозволить відчути на собі неймовірну енергетику одного з найрозумніших тварин на планеті, що особливо піде на користь дітям з ДЦП та аутизмом, а також дорослим бажаючим зняти стрес і повсякденне напругу.

Всі щоденні клопоти і турботи перейдуть на другий план, достатньо тільки зануритися в світ цих незабутніх вражень і відчути гармонію з природою. Забавні дельфіни готові подарувати вам яскраве і барвисте свято в будь-який день. Є 2 сеанси купання 5 і 10 хвилин. У цей час поруч знаходиться тренер.Температура води в дельфінарії «Оскар» дозволяє вам комфортно себе відчувати як під час плавання, так і після нього.

Фотографування з дельфінами

Відвідування дельфінарію вже саме по собі можна вважати істинним святом, а глибина цих емоцій не порівнянна ні з чим. Як же зберегти цю радість, що наповнює серце кожного в момент першої зустрічі і знайомства з жителями морських глибин?

А допоможе вам у цьому послуга фотографій з дельфінами, щоб відобразити всі ті емоції, які викличуть у вас ці чудові тварини.

Дуже добрі і інтелектуальні дельфіни з радістю йдуть на контакт з людиною, а дельфінарії надають можливість безпосереднього знайомства і спілкування з ними всім бажаючим наблизитися до природи і її досконалим створінням.

Звичайно, під час представлення глядачам часом нелегко зробити вдалий кадр, тому як артисти морських глибин постійно рухаються і фото виходить розмитим, позбавленим необхідної чіткості. Зате після шоу-програми, дельфіни із задоволенням будуть позувати, що дозволить зробити фото для прикраси сімейного альбому, а, щоб такі яскраві моменти дійсно вийшли в кращій якості, варто довірити цю справу професіоналам.

Можна зробити фото з дельфінами як на помості біля басейну, так і у воді. Для першої фотографії не потрібна додаткова підготовка, а на помості з дельфіном можуть розташуватися до 5 чоловік. Якщо ж вам хочеться зробити фотографію з цими прекрасними тваринами у воді, то буде потрібно переодягнутися. Крім того, дельфіни візьмуть вас на свої спинні плавники і зроблять коло по периметру басейну, а разом з незабутніми емоціями від такого катання ви зможете отримати знімок високої якості у форматі А4.

День народження в дельфінарії

Для дитини кожний день народження – це справжнє свято і від цього дня очікують чогось особливого, незвичайного. Як зробити цей день ще краще? Відсвяткувати день народження в дельфінарії, подарувати дитині справжню казку, дати можливість доторкнутися в справжньому помахом чарівної палички, незвичайним тваринам, яких можна було до цього бачити тільки в мультфільмах, і навіть прокататися у них на спинних плавцях – до дельфінів.

Мало хто з дорослих людей може залишитися байдужим з’явися у нього можливість знайомства і спілкування з цими морськими тваринами, а для дитини це подія стане незабутньою. День народження, проведений в дельфінарії, буде самим справжньою пригодою.

Веселі і пустотливі дельфіни порадують дітей цікавою шоу-програмою, а можливість поплавати пліч-о-пліч з дельфінами подарує не тільки заряд позитивних емоцій, але й приємні спогади на тривалий час, з чим вам допоможуть і професійні знімки великого формату, які можна робити після шоу. Дивовижні морські тварини зможуть прокатати хлопців по периметру басейну, викликавши масу захвату, а цікаві конкурси від команди аніматорів перенесуть дітей у казку.

Навіть якщо ви чи ваші знайомі вже не діти, але ви ніколи не були в дельфінарії, варто додати і в без того особливий день ще одну родзинку – знайомство з дельфінами. Маса позитивних емоцій і заряд радості на довгий час вам буде забезпечений, в чому постараються мешканці нашого комплексу під час виступу – морські котики і дельфіни. Доторкніться до природи – познайомтеся з мешканцями морських глибин, зробіть свій або день народження близької вам людини особливим, наповненим радістю і захопленням, непередаваними емоціями від компанії бешкетних дельфінів.

Ціни на послуги в дельфінарії
ПослугиЦіни в грн.
Вівторок / неділя
Загальний квиток180
Місця VIP (перші три ряди центрального сектора)220
Вартість для пенсіонерів з посвідченням100
Для учасників АТО з посвідченням діє спеціальна ціна100
Плавання з дельфінами + фото в подарунок (10/15) (5 хв.)850
Плавання з дельфінами + фото (А4) 5 хв900
Плавання з дельфінами + фото в подарунок (10/15) (10 хв.)1250
Плавання з дельфінами + фото (А4) (10 хв.)1300
Фото з дельфінами на ваш пристрій + 1 друковане фото формату 10/15200
Фото з дельфінами на ваш пристрій + 1 друковане фото формату А4 (1 коло)250
Одне коло з дельфінами у воді + фото в подарунок (10/15)450
Одне коло з дельфінами у воді + фото (А4)500
Катання на човні - 1 коло250

Іменинникам надається 50% знижки на відвідування шоу протягом тижня за наявністю посвідчення особи.

Дитина до 4 років відвідує дельфінарій безкоштовно, при наявності документів! / (Дитині, якій вже виповнилось 4 роки, купується квиток на загальних підставах)

Каса дельфінарія “Оскар” працює щодня
• по буднях з 10:00 до 18:00
• по вихідних з 10:00 до 18:00

Бронювання квитків по телефону можливе лише з 10:00 до 18:00!

Понеділок:
Санітарно-профілактичний день. Вихідний

Вівторок-п’ятниця:
Ранкова вистава: –
Денна вистава: 12:00
Вечірня вистава: 16:00

Субота-неділя:
Ранкова вистава: 11:00
Денна вистава: 14:00, 17:00
Вечірня вистава: –

Довідкова інформація:
+38 (050) 033 03 39

Розташування

72564 Україна, Львівська Область, м.Трускавець, вул. Городище 18