Оздоровлення в Трускавці після COVID-19

350 03.09.2021

2020-21 роки зруйнували плани більшості українців. Адже багато збиралися погрітися на березі моря, заповнити нестачу вітаміну D на пляжах блакитних курортів, поплескати в воді. Але, на превеликий жаль, мріям і бажанням не судилося збутися. Якщо ви, наприклад, встигли захворіти, то виїзд за межі країни можливий лише при негативному тесті. А, якщо ви перебуваєте в числі тих, хто не постраждав від вірусу, то тепер у вас є точно привід подумати про власне здоров’я і благополуччя.

Якщо ви хочете все ж оздоровитися, то і у нас в країні є чимало місць для цього. І, санаторії Трускавця по суті своїй – це прекрасні місця. Адже тут все обладнано для того, щоб відновити сили і здоров’я кожного відпочиваючого будь-якого віку, статі.

Чому про здоров'я в 2021 потрібно подумати грунтовно?

Як показує практика і проведені дослідження, навіть для сильного фізично здорової людини Covid-19 – це складне випробування. Вся справа в тому, що при самій легкій формі, вірус істотно впливає на весь організм і всі системи відповідно. Страждають органи дихання, кишково-шлунковий тракт. Ускладнення можуть бути у кожного непередбачуваними після хвороби. Тому важливо після закінчення 14 днів, і після проведення тесту (якщо його результат негативний), задуматися про відпочинок. Але тут є кілька важливих моментів.

Якщо ви будете перебувати вдома, лежачи на дивані, то позбавите себе якісно і приємного відпочинку, який би вам дуже сподобався в Трускавці. Відправившись в містично красивий регіон, вас чекає цілий комплекс необхідних для здоров’я процедур і заходів, корисна вода, свіже повітря. Залишившись в будинку, ви позбудетесь можливості не тільки поповнити сили, а й будете переживати більше, ніж варто було б.
Настрій у тих, хто ще не хворів і у тих, хто переніс складну хворобу 20-2021 років пригнічений. Психологи і психотерапевти констатують той факт, що люди стали все менше відпочивати і занадто хвилюватися за майбутнє. Тому в 2021 році варто подивитися трохи далі своїх переживань.
Просто забронювати один з номерів в санаторіях Трускавця та на тиждень або більше, а, можливо, і цілий місяць, забути про все, що відбувається на протязі року. До речі, для підняття настрою катання на велосипедах, прогулянки по лісу і багато всього іншого чудовим чином підходять. Розваг в Трускавці досить, тому якісний відпочинок в найчистішій зоні вам гарантований.

Є дві причини для того, щоб відправитися сюди: рекомендація вашого лікаря і власне бажання. І в тому, і в іншому випадку відкладати поїздку не варто. Не має значення по суті справи, чи хворіли ви або абсолютно здорові, відпочинок потрібен всім і кожному. Саме тому в цьому році актуально досліджувати свою країну, побувати всією сім’єю там, де є парки зі столітньою історією, дивовижні заповідні місця.

Щоб вирушити на відпочинок в 2021 році в санаторії Трускавця, вам потрібно:

• Почекати мінімум 14 днів після хвороби;
• оформити санітарну карту і мати її при собі на весь період відпочинку;
• пройти тестування для виявлення негативного показника значення на Covid-19;
• забронювати житло на необхідний період часу за допомогою зручного сервісу бронювання «Захiд Курорт».
А ще зібрати валізи – і приїхати до Трускавця. Туди, де є все для якісного відпочинку та оздоровлення. Ласкаво просимо!

Потрібна допомога у виборі курорту для відпочинку?
Наші менеджери на зв'язку і готові допомогти
+38 (068) 94 57 273+38 (095) 53 14 849
Або пишіть нам: