+38 (098) 17 12 797
Відділ бронювання:
+38 (098) 17 12 797
+38 (066) 11 58 878
+38 (063) 03 08 583

Різноманітність курортів Закарпаття

16.06.2019

Шипот Закарпатье

Зараз важко знайти людину, яка б не мала певних проблем зі здоров’ям, і причиною тому служить безліч чинників. Проблеми з екологією і якісними продуктами харчування, стресові ситуації, пов’язані з роботою, напружений графік – все це негативно впливає не тільки на фізичне, а й на психічне здоров’я людини, часто не даючи йому можливості навіть як слід відпочити після робочого дня. Тому все частіше люди звертають увагу на курортні регіони в різних країнах, де можна було б добре відпочити і поліпшити здоров’я – як своє, так і своїх рідних.

В Україні одним з найвідоміших курортних регіонів є Закарпаття – унікальний куточок країни, куди в пошуках відпочинку і оздоровлення з’їжджаються туристи з усього світу. Ця область, маючи величезні природні багатства, рясніє численними сучасними санаторіями найрізноманітніших напрямків. Закарпатські санаторії, перш за все, славляться своїми мінеральними джерелами, багато з яких за властивостями вод не мають собі подібних в усьому світі, чистотою місцевого гірського повітря, сприятливою екологічною ситуацією і високим рівнем обслуговування. Багато туристів і бажаючі поправити своє здоров’я вже змогли сповна оцінити позитивний вплив на організм від перебування тут і відвідування різних унікальних процедур.

Крім чудових можливостей для оздоровлення, курорти і санаторії Закарпаття можуть запропонувати приїжджим відмінну розважальну інфраструктуру. Справжньою візитною карткою регіону виступають гірськолижні курорти. Цьому сприяє унікальний гірський рельєф місцевості, який дав можливість обладнати тут багато спусків і маршрутів, на яких можна захоплююче і з користю для здоров’я провести час зі сноубордом або лижами.

Гірська Тиса Закарпаття

Санаторій “Гірська Тиса”

Одним з часто відвідуваних та ефективних в плані лікування і оздоровлення санаторіїв Закарпаття є “Гірська Тиса” – сучасний і добре обладнаний курорт, що ідеально підходить для тих, хто хоче позбутися від болю в суглобах, хребті і поліпшити функціонування всього опорно-рухового апарату. Санаторій пропонує відвідувачам затишні і комфортабельні номери як для одиночного, так і для сімейного проживання. Особливістю курорту є цінна мінеральна вода, аналогів якої на території країни більше немає.

Сонячне Закарпаття

Санаторій “Сонячне Закарпаття”

З точки зору якості оздоровлення та медичного супроводу чудовим санаторієм є “Сонячне Закарпаття”. Маючи висококваліфікований досвідчений медичний персонал, санаторій з успіхом проводить оздоровлення і лікування різних систем організму людини. Перед призначенням комплексу процедур проводиться докладне і ретельне обстеження за допомогою сучасної медичної техніки. Щорічно в “Сонячному Закарпатті” відпочиває близько 10 000 чоловік з усіх куточків України та світу. Високий рівень обслуговування і ефективність оздоровлення роблять дану оздоровницю одним з найпопулярніших місць відпочинку в Закарпатті.

Термал Стар Закарпаття

Санаторій “Термал Стар”

Цілющими термальними водами славиться висококласний санаторій “Термал Стар”. Цей курорт являє собою цілий комплекс, в структуру якого входять кабінети діагностики, обладнані за останнім словом медичної техніки, бювет з мінеральною водою, басейни і спа-салони, лазні і сауни, джакузі з мінеральною водою, піщаний пляж. Всі відпочиваючі розміщуються в комфортабельних номерах зі всіма необхідними зручностями. Для дітей також обладнані спеціальні мілководні басейни і пристрої для водних розваг.

Сольва Закарпатье

Санаторій “Сольва”

“Сольва” – ще один чудово облаштований комплекс, який вирізняється з-поміж інших чудовим місцем розташування. Перебуваючи в самому серці Карпат серед незайманого лісу, санаторій надзвичайно порадує любителів комфортного відпочинку серед природи. Родзинкою всього комплексу є сучасний оздоровчий центр, в якому проводяться різноманітні процедури, спрямовані на поліпшення обміну речовин і природних захисних властивостей людського організму. Вода “Поляна Квасова”, яка в даному санаторії застосовується в більшості процедур і для пиття, має цінні властивості і особливо рекомендується для відвідувачів, які мають проблеми з травною системою. Вживання цієї води допомагає очищенню організму від токсинів, що накопичилися і покращує загальне самопочуття. Великий вибір номерів в готелі зможе задовольнити будь-які смаки тутешніх відвідувачів.

Детальну і актуальну інформацію про ці та багато інших санаторіїв Закарпаття Ви можете знайти тут >>

Є ПИТАННЯ? ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!
+38 (068) 94 57 273 | +38 (095) 53 14 849 | +38 (063) 03 08 583

Санаторії Закарпаття

Добавити Відгук

Оцініть - Різноманітність курортів Закарпаття
1 с 52 с 53 с 54 с 55 с 5 (3 оценок, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...
X
Забронювати

  Назва
  ФІО*
  Телефон*
  E-mail
  Повідомлення*
  X
  Зворотнiй дзвiнок
   X
   Оплатити аванс