+38 (098) 17 12 797
Відділ бронювання:
+38 (098) 17 12 797
+38 (066) 11 58 878
+38 (063) 03 08 583

Осінній відпочинок на курортах Західної України

07.10.2020

Наступ прохолодного жовтня – ще не привід для того, щоб забути про відпочинок і залишатися в галасливому місті до літа наступного року. Звичайно, їхати на море в середині осені вже пізно, але ж на Україні є й інші місця для відпочинку. Відмінний варіант – відвідати знамениті курорти Західної України, які славляться своїми мінеральними водами.

Трускавець

Найпопулярнішою мінеральною водою на цьому курорті є Нафтуся. Українські вчені (Інститут фізіології ім. Богомольця) спільно з польськими вченими з Університету ім. Коперника встановили, що ця мінеральна вода здатна стимулювати роботу сечостатевої та травної систем. Нафтуся буде корисна тим людям, які страждають від захворювань нирок або органів шлунково-кишкового тракту.

Крім Нафтусі, популярністю користується і мінеральна вода Марія, багата солями. Її варто пити тим, у кого часто трапляються розлади травної системи. Ще одна чудова мінеральна вода Трускавця – Юзя. Вона відрізняється тим, що містить багато гліцерину, тому корисна для шкіри і надає зволожуючу дію. Зверніть увагу, що ця вода призначена не для пиття, а для приготування різних косметичних засобів.

Відпочинок в Трускавці вам напевно сподобається, і не тільки завдяки можливості поліпшити своє здоров’я. У цьому курортному місті є безліч затишних готелів і відмінних ресторанчиків, в яких можна насолодитися вечерею в колі сім’ї.

Східниця

Якщо в Трускавці ви вже були і хочете відкрити для себе нові місця для відпочинку, то рушайте в Східницю. Цей карпатський курорт також відомий своїми мінеральними водами, благотворно впливаючий на здоров’я людини. За своїм мінеральним складом вони схожі на згадану вище Нафтусю. Корисні людям, страждаючим від діабету, деяких захворювань нирок і печінки.

Крім того, в околицях Східниці є родовища лікувальних грязей. У санаторіях курорту їх активно використовують під час проведення всіляких процедур – наприклад, грязьових ванн.

З пошуком місця для проживання в Східниці у вас навряд чи будуть проблеми. Тут є безліч готелів на будь-який смак і гаманець, головне – вибрати і забронювати номер заздалегідь.

Моршин

У Моршині ж можна спробувати мінеральні води з трьох джерел. Людям з хворобами шлунково-кишкового тракту слід звернути увагу на джерело №1. Вода з джерела №2 використовується при лікуванні недуг, що вражають сечовивідні шляхи. Третє джерело має воду, що сприяє зміцненню імунітету, поліпшенню роботи нервової системи та налагодження обміну речовин.

Для проживання можете вибрати один з готелів – в Моршині їх досить. Також в місті є санаторії, в яких можна пройти оздоровчі процедури з використанням лікувальних грязей. Відвідайте цей курорт разом з близькими – завдяки добре розвиненій туристичній інфраструктурі тут буде цікаво людині будь-якого віку.

Добавити Відгук

Оцініть - Осінній відпочинок на курортах Західної України
1 с 52 с 53 с 54 с 55 с 5 (1 оценок, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...
X
Забронювати

  Назва
  ФІО*
  Телефон*
  E-mail
  Повідомлення*
  X
  Зворотнiй дзвiнок
   X
   Оплатити аванс