+38 (098) 17 12 797
Відділ бронювання:
+38 (098) 17 12 797
+38 (066) 11 58 878
+38 (063) 03 08 583

Оксамитовий сезон на курортах України

10.09.2020

Оксамитовий сезон на курортах України

Закінчення літа – аж ніяк не привід відмовлятися від відпочинку і далі відчувати «чорну заздрість» до тих, кому пощастило провести відпустку в далеких краях, де їх чекало тепле море, ласкаве сонце, бронзовий загар і маса пригод. Земля кругла, і завжди знайдеться куточок, де в даний момент літо. Але якщо не хочеться відправлятися за тридев’ять земель, а подобається відпочивати в Україні, то осінь і тут не стане перешкодою для проведення повноцінної відпустки. Просто є місця, де найкраще відпочивати саме восени, і одне з них – Карпати.

Саме осінь розкриє гостям всю приголомшливу палітру красот цього гірського краю. Чисте повітря, яке ніби саме-собою здатне проникати в легені, і мальовничі пейзажі запам’ятаються на все життя, і будуть «кликати» сюди назад.

Але не тільки красою природи порадують гостей Карпати, а й різними розвагами. Тут завжди працює прокат квадроциклів та велосипедів, функціонують підйомники, до послуг відпочиваючих – кінні прогулянки та екскурсії навіть у важкодоступні місця, а люди, що не бояться холодної води, можуть випробувати незабутню насолоду, скупавшись в найчистіших гірських річках і озерах.

Особливою любов’ю гостей користується озеро Синевир, розташоване на висоті 989 метрів. Воно не тільки велике (більше 5 га площі), але і дуже глибоке – до 24 метрів. Звичайно, прогріти таку товщу води, незважаючи на її чистоту і прозорість, неможливо, і вона там дуже холодна. І хоча купання в ньому виключено, зате відпочинок на лоні божевільно гарної природи, та ще присмачений місцевими легендами і різними захоплюючими душу історіями, буде справді незабутнім.

Звичайно, вирушаючи відпочивати в гори потрібно попередньо з’ясувати, яка там прогнозується погода, щоб вибрати найбільш для себе підходящу.

Втім, не тільки Карпати, а й багато санаторіїв України, яких налічується не одна сотня, стануть прекрасним місцем для осіннього відпочинку, тим більше, що можна вибрати установу на будь-який смак – від типово радянських варіантів до ультрасучасних версій. Такий відпочинок хороший не тільки своєю розміреністю, що дозволяє максимально розслабитися і забути про багато проблем, але і можливістю відновити і зміцнити здоров’я. Недарма санаторії часто знаходяться в місцях, де поблизу розташовуються солі, гря́зі і води, багаті різноманітними корисними речовинами, позитивно впливають на здоров’я.

Недарма сьогодні так затребувані бальнеологічні курорти, серед яких одним з кращих вважається Моршин, де відновлення і зміцнення здоров’я досягається за рахунок використання трьох видів мінеральної води, торф’яної грязі та озокериту.

Насолодитися розміреним відпочинком і мінеральними водами зможуть і ті, хто поїде в Східницю і Трускавець, розташовані в місцях виходу джерел таких вод.

У Вінницькій області знаходиться бальнеологічний курорт Хмільник, є єдиним в Україні, де для відновлення здоров’я використовується радон, поліпшує стан шкіри, нервової системи, спини, хребта, суглобів і багато ще чого.

Відпочинок на курортах і в санаторіях не обмежується тільки відновленням здоров’я, оскільки всі вони розташовані в прекрасному природному оточенні, де можна насолодитися чудовими пейзажами. Є і можливість взяти участь в різних екскурсіях. Так, відпочиваючі в Хмільнику можуть побродити по Вінниці під дзюрчання її знаменитих фонтанів, а відновлюючі здоров’я і душевну рівновагу в Трускавці мають можливість відвідати Львів, Яремче або Івано-Франківськ.

Таким чином, осінь в Україні – справжній оксамитовий сезон, так і запрошує відправитися в подорож по кращим її куточках, а з урахуванням традиційно більш низьких в цей час цін, цей вояж буде зовсім не витратним.

Добавити Відгук

Оцініть - Оксамитовий сезон на курортах України
1 с 52 с 53 с 54 с 55 с 5 (1 оценок, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...
X
Забронювати

  Назва
  ФІО*
  Телефон*
  E-mail
  Повідомлення*
  X
  Зворотнiй дзвiнок
   X
   Оплатити аванс