Новий 2022 рік у готелі “Міротель” м.Трускавець

Запрошуємо зустріти яскравий, незабутній, найголовніше свято в році, в одному з небагатьох місць, де зустріч друзів набуває сімейну атмосферу і теплі спогади!

Mirotel Resort & Spa, тільки своїм гостям гарантує велику порцію святкового настрою, вишуканих страв новорічного меню і емоційного драйву.

Протягом усього вечора з вами будуть:
• українська, динамічна, electro-pop група «Каднай»,
кавер бенд SIRENDIP з неповторним молодіжним колективом, який вже завоював багато сердець виконанням у стилі new disco, pop music, deep house. Склад групи: солістка співачка ROOTA (бек-вокалістка «Потап і Настя»), гітарист і DJ – Boosin (Sound producer MARUV).
• Не зраджуючи традиціям сімейного свята, вас порадує своїм голосом екс-соліст групи «Авіатор», Ігор Воєвудський і звичайно ж креативна ведуча – Міла Єремєєва.

Для наших маленьких гостей, найважливіша частина новорічного свята, шоу-програма за участю казкових героїв, корисні частування, ігри, конкурси і звичайно ж подарунки від Mirotel.

Для цінителів вишуканого лаунжу – панорамний ресторан авторської кухні Bellini’s Piano Bar & Grill, де в камерній атмосфері, особливо по-сімейному, запрошуємо зустріти Новий 2020 рік! Кулінарні шедеври і прекрасна ведуча вечора плавно перенесуть вас в чарівні миті зустрічі з Новим роком!

Вартість Новорічного банкету

Вартість новорічного банкету в ресторані L’escale (1 поверх)9000 грн/ос.,
Діти (12 – 16р.)7200 грн, діти (6 – 12 р.)4500 грн.
Діти до 6-ти років безкоштовно без надання місця.

Вартість новорічного банкету в ресторане Bellini (9 поверх)6000 грн/ос,
Діти (12 – 16р.)4800 грн. Діти (6 – 12 р.)3000 грн.
Діти до 6-ти років безкоштовно без надання місця.

Адреса: пл. Кобзаря 1, м.Трускавець 82200, Львівська обл., Україна