Готель “Європа” м.Трускавець

Готель “Європа” м.Трускавець

Готель “Європа” – це гармонійне поєднання розумних цін, бездоганного обслуговування і сучасного інтер’єру. А також єдність вишуканого стилю і сучасного комфорту.

Розташування

Готель “Європа” розташована в центрі курортної зони Трускавця. У п’яти хвилинах від готелю бювет мінеральних вод, а також головні курортні центри діагностики і лікування.

Адреса: м.Трускавець, вул. Річки, 9.

Послуги

Пральня, туристичні поїздки, служба охорони, страхування, трансфер, безкоштовна стоянка, сауна з басейном, масаж, стилізований бар, консультація лікаря, більярд.

Лікування та оздоровлення

Готель пропонує курс лікування в санаторіях “Трускавець СБУ”, “Арніка”, а також в реабілітаційному діагностичному СПА-центрі “Мед-Палас”.

Проживання

Чудовий міні-готель, з високим стандартом і преветлівим персоналом, пропонує Вам 14 номерів апартаменти, двокімнатні люкси, однокімнатні люкси.

Харчування

Бар готелю “Європа” пропонує вишукані страви інтернаціональної кухні, а також великий вибір закусок і напоїв протягом усього дня, в тому числі і замовлення в номер. У літній період Ви зможете насолодитися стравами на зовнішньої терасі.

Як доїхати

– поїздом або літаком до м.Львів, далі електропоїздом або автобусом до м.Трускавець (100 км), далі маршрутним таксі до готелю;
– до з/д (авто) вокзалу м.Трускавець, далі маршрутним таксі до готелю.