+38 (098) 17 12 797
Відділ бронювання:
+38 (098) 17 12 797
+38 (066) 11 58 878
+38 (063) 03 08 583

Гірськолижний курорт “Буковиця” – активний і насичений відпочинок

07.12.2017

Гірськолижний комплекс

Сьогодні любителям активного відпочинку, заскучавшим від надлишку спокою, надається унікальна можливість відпочити в зимовий час, на молодому гірськолижному курорті «буковіци», що розташувався поблизу Східниці та Трускавця.

Послуги курорту

До послуг гостей надаються :
– три траси протяжністю в 1000 метрів, 900 метрів і 250 м (остання траса – дитяча);
– три підйомники (один з них навчальний для дітей), вартість підйому – 10 – 20 грн .;
– прокат нового гірськолижного спорядження (лижі, сноуборди, черевики для лиж, палиці для лиж, шоломи);
– послуги професійних інструкторів в безкоштовній школі для дітей;
– буфет;
– відпочинок біля вогнища;
– паркінг.
Наявність снігу на трасах гарантується за будь-яких природних умовах завдяки сучасному спецобладнанню (снігових гармат і спецтехніки для ущільнення снігу).

Цілющі джерела і відпочинок з адреналіном

Гірськолижний комплекс «буковіци» розташований поруч з містом Трускавець. Тому у мандрівників з’являється можливість зробити відпочинок комплексним. Зазвичай у туристів програма така: спочатку поправляється здоров’я на мінеральних джерелах Трускавця, потім починається захоплюючий відпочинок на лижних спусках.
Унікальність курорту «Буковиця» полягає в можливості сімейного відпочинку. На базі туристичного комплексу створена безкоштовна дитяча школа, де навчають грамотним спускам по схилах гірськолижних трас.

Коротко про досягнення, якими пишається «Буковиця»

Молодий гірськолижний комплекс, створений в 2016 році, вже встиг заявити про себе на повний голос. Приводом для цього стали недавно минулі знаменні події.
На схилах лижних трас в 2016 році були організовані дитячі гірськолижні змагання «BUKOVYTSIA OPEN 2017», де брали участь діти з України, Словенії та Польщі. На зміну дитячому турніру прийшли Всеукраїнські змагання «Етап Кубка України». На них кращі українські спортсмени з гірськолижного спорту також показували свої можливості.
Великою гордістю для організаторів «Буковиці» стала нагорода «Гордість Трускавця 2016», що пройшла по номінації «Кращий заміський спортивно-розважальний комплекс року». Вручення нагороди відбувалося в присутності депутатів Верховної Ради, керівників області та району.

Як дістатися до гірськолижного курорт «Буковиця»?

Гірський курорт «Буковиця» розташувався в межах Львівської області поблизу міст Трускавця (на відстані 4,8 км) і Східниці (на відстані 16,4 км). Транспортна доступність до «Буковиці» дуже зручна. Туристу не доведеться вдаватися до автостопа або годинами чекати громадського транспорту. Найближче до «Буковиці» знаходиться з/д станція «Трускавець». З огляду на, те що курортна зона має велику популярність в країні, залізничне сполучення від Трускавця налагоджено з Дніпром, Києвом і Вінницею. Від Трускавця до курорту можна доїхати рейсовим автобусом Трускавець – Борислав. Зі Львова до місця призначення йдуть маршрути Львів – Борислав і Львів – Східниця. Доїхавши до Борислава громадським транспортом, туристи повинні пам’ятати, що шлях, що залишився до курорту (1,9 км) їм належить подолати пішим ходом. Проблема пішої подорожі зможе відпасти у тих, хто має власний автомобіль.
Якщо відпочинок на схилах «Буковиці» розраховується на кілька днів/тижнів, то місце в готелі Борислава (Трускавця або Східниці) доведеться заздалегідь забронювати. Багато готелів до курорту організовують трансфер. Тому перед бронюванням слід уточнювати, чи з’явиться можливість трансферу.

Хочете оздоровитися і отримати незабутні враження? Курорт «Буковиця» завжди готовий вас радувати!
Знайти його дуже просто за адресою: вул. Тустановіцька, 185, (м Борислав).
Добавити Відгук

Оцініть - Гірськолижний курорт “Буковиця” – активний і насичений відпочинок
1 с 52 с 53 с 54 с 55 с 5 (10 оценок, в среднем: 4.20 из 5)
Loading...
X
Забронювати

  Назва
  ФІО*
  Телефон*
  E-mail
  Повідомлення*
  X
  Зворотнiй дзвiнок
   X
   Оплатити аванс